По коліна у воді і без пательні в руках: Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею

Майстер кулінарних шедеврів Євген Клопотенко показав, як проводить вільний час поза кухнею. В руках у нього — зовсім не пательня. Де відпочив шеф-кухар — дізнайтесь з матеріалу від "Один Факт".

Євген Клопотенко — відомий в Україні ресторатор і шеф-кухар, який постійно дивуϵ українців своїми кулінарними шедеврами. Ще зовсім нещодавно він випікав пасочки до Великодня, а після свят вирішив посмажити на пательні квіти бузку та акації, влаштувавши справжню гастропровокацію на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Насичений робочий графік та необхідність постійно вигадувати різноманітні делікатеси та страви майже не залишають ресторатору часу на відпочинок. Втім, з появою вільного часу Євген вирішив присвятити його активному відпочинку на природі – біля річки.

Під відпочинком шеф-кухар мав на увазі риболовлю. Знайшовши неподалік місточка файне містечко, “МастерШеф” Клопотенко змінив пательню в руках на вудку та став полювати на свіженьку рибу. Заради гарного трофею з річки Євген Клопотенко навіть взув гумові високі чоботи та заліз в них до річки прямісінько по коліна.

В дописі до світлин, зроблених на рибалці, Євген Клопотенко зазначив, що чоловіки із депресіϵю часто скуповують рибальські снасті та їдуть за місто на відпочинок. Не зрозуміло, чи був в цих словах Клопотенка натяк на власний психологічний стан, але нижче ресторатор зазначив — мовляв, при депресивних станах краще не на рибалку їздити, а відправлятись прямісінько до специаліста-психолога.

Євген Клопотенко — корінний киянин. Його мама була завучем в звичайній школі, а тато — інженером. Він сам вирішив піти більш творчим шляхом та стати відомим кулінаром. В дитинстві Євген багато подорожував разом із батьками і мав можливість з ранніх років познайомитись із різними кухнями світу.

Хлопчик побачив, що в світі існуϵ їжа набагато смачніша та яскравіша, аніж в їх пострадянській реальності. І це в подальшому вплинуло на вибір ним справи власного життя — кулінарії.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?