Коли поруч немаϵ Насті, Потапа не впізнати: чоловік Каменських відклав мікрофон подалі і відпочив у залі

Потап показав, як проводить вільний час поза сценою. Музикант взяв гантелі до рук замість мікрофону і поміркував про важливість дисципліни в житті кожної людини.

Український музикант Потап останнім часом доволі активно веде соціальні мережі. Життя за кордоном проходить у бурхливому та активному темпі: записи нових відеокліпів, постійні перельоти з країни в країну, спілкування із творчими партнерами. На себе, коханого, в Потапа майже не залишаϵться вільного часу. Але днями артист все ж зміг знайти його, щоб потримати в руках дещо важче, аніж мікрофон.

Потап показався в спортзалі на тлі гантель, розкиданих по підлозі. Вдягнувши навушники та зручну чорну футболку, чоловік Насті Каменських заговорив про дисципліну. Співак порадив усім своїм прихильникам робити те, що здаϵться важким так, ніби це дуже легко.
На думку музиканта, дисципліна та любов до спорту – це навичка, яку треба виробляти в собі із самого дитинства. Таке вміння знайоме багатьом дітям, яких батьки направляли в дитинстві до спортивних гуртків — на плавання, бокс, ігрові види спорту, боротьбу.

Потап зазначив, що вміння контролювати власні емоції — особлива навичка. Вона знаходиться в будь-якому аспекті людського життя. А ще назвав головний критерій успіху в будь-якому виді спорту. Це — системність та постійність.

Якщо ви ніколи не займались спортом – ніколи не пізно почати — написав Потап.

На його думку, спорт – це той самий час, який приділяϵш виключно самому собі, турбуючись про власне здоровʼя й привабливий зовнішній вигляд.

Декілька років тому Потап перед весіллям із Настею Каменських вирішив схуднути і серйозно зайнявся власною зовнішністю. Результати його роботи над собою вийшли приголомшливими. Артисту вдалось позбавитись від 17 зайвих кілограмів та стати набагато привабливішим зовні.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.