Ротару багато років виступала під псевдонімом: як звучить справжнє прізвище співачки та секрет її походження

Софія Ротару відверто зізналась та розповіла усю правду про своє справжнє ім'я та прізвище: чому співачка тривалий час виступала під псевдонімом. Що відомо?

Серед багатьох українських знаменитостей, які здобули популярність, Софія Михайлівна Ротару також пройшла складний шлях. Вона розпочинала свою кар’єру, виступаючи під своїм іменем та прізвищем. Її ім’я прославлене, а її творчість впливає на серця людей, які не тільки залишилися вірними після всіх років, але й продовжують підтримувати її, незважаючи на відсутність нових виступів.

Проте не всі знають, що за цим сценічним ім’ям ховається справжнє ім’я її, і навіть меншість знає його. Як член колективу, артистка користувалася прізвищем Ротар, що було її прізвищем з народження.

Софія Ротару розповіла про своє справжнє прізвище та його походження
Софія Ротару розповіла про своє справжнє прізвище та його походження

Софія Ротару має молдовське коріння, зірка народилася в румунському селі Маршинці. Після закінчення Другої світової сім’я Ротару змушена була змінити своє прізвище, щоб уникнути проблем з владою. Але згодом Софія повернула прізвище Ротару, як визнання своїх коренів та пам’яті про предків, які саме так називали її.

Коли ж співачка почала свою сольну кар’єру, світ дізнався про неї як про Софію Ротару. Цікаво, що на той час вона вже була одружена на своєму чоловікові, Анатолію Євдокименку. Тому справжнє ім’я артистки було Софія Михайлівна Євдокименко-Ротару.

Софія Ротару розповіла про своє справжнє прізвище та його походження
Софія Ротару розповіла про своє справжнє прізвище та його походження

Псевдонім Ротару став настільки впізнаваним, що й сестра зірки, Ауріка, також вирішила виступати під цим прізвищем. Таким чином, глядачі не лише дізналися про родинні зв’язки співачки, а й побачили, що Софія Михайлівна має здатність підкорювати сцену і виступати успішно самостійно.

В українському шоу-бізнесі існує досить багато зірок, які змінили своє прізвище через різні причини. Вони не задоволені своїм реальним ім’ям чи прізвищем і вибирають для себе щось більш ефектне та запам’ятовуване, щоб привернути увагу глядачів.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?