“Досить дивне питання”: 37-річна Санта Дімопулос вперше зізналась, чи хотіла повернути стосунки з чоловіком

Нещодавно співачка Санта Дімопулос розлучилась з чоловіком та вперше розповіла, чи планувала повернути його назад: подробиці особистого життя подружжя.

Протягом одинадцяти років артистка була одружена з бізнесменом. У соціальних мережах її підписники поставили питання, чи намагалася вона повернутись до Ігора Кучеренка, і чи мала намір відновити їхні романтичні стосунки.

Вона висловилася, що вважає такі питання дещо дивними та недоречними. Якби вона насправді бажала залишитися зі своїм чоловіком, то, ймовірно, не прийняла б рішення розлучитися з ним. Санта зазначила, що її чоловік не є річчю, яку можна повернути, коли захочеш.

Санта Дімопулос вперше розповіла, чи хотіла б повернути стосунки з чоловіком. Фото з Instagram @santadimopulos
Санта Дімопулос вперше розповіла, чи хотіла б повернути стосунки з чоловіком. Фото з Instagram @santadimopulos

Санта Дімопулос та Ігор Кучеренко були разом у шлюбі протягом 11 років. Однак, у квітні Санта здивувала своїх шанувальників звісткою про їхнє розлучення. Вона не розголошувала конкретних причин цього рішення, але наголосила, що після розлучення вони залишаються друзями. У подружжя є спільна донька Софія, яка народилася у вересні 2019 року.

Санта Дімопулос вперше розповіла, чи хотіла б повернути стосунки з чоловіком
Санта Дімопулос вперше розповіла, чи хотіла б повернути стосунки з чоловіком

Незважаючи на відданість та глибоку любов одне до одного, вони остаточно зрозуміли, що не можуть продовжувати свій спільний шлях разом. Це була важке, але свідоме рішення, яке вони прийняли. Зараз, живучи у Дубаї, Санта Дімопулос тішиться своєю донькою Софією, яка залишається для неї невід’ємною частиною життя. Вона також має 16-річного сина Даніеля від її попередніх стосунків з шоуменом Андрієм Джеджулою.

Санта Дімопулос та спільна дочка з Ігорем Кучеренком
Санта Дімопулос та спільна дочка з Ігорем Кучеренком

У той час як колишній чоловік, Ігор Кучеренко, має троє дітей зі свого попереднього шлюбу. Для Санти цей період розлучення є можливістю оцінити всі цінності, які вона має, включаючи надзвичайну дочку, безмежну любов, підтримку сім’ї та безцінні моменти, які вони разом пройшли. Ці спогади і враження залишаться в її серці назавжди.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.