86-річна Ада Роговцева чи 39-річна Тіна Кароль: обираємо ікону жіночої краси в різній віковій категорії

Ада Роговцева і Тіна Кароль — жінки з різних вікових категорій, які серед шанувальників мають статус ікони стилю. Ці дві жінки приϵмно дивують фанатів своϵю жіночністю, красою і внутрішнім сяйвом.

Українки — одні з найкрасивіших жінок у всьому світі. Нашу націю називають одніϵю з найгарніших і представниці слабої статі неодноразово це доводять. Взяти хоча б співачку Тіну Кароль або ж акторку Аду Роговцеву. Обидві ці жінки належать абсолютно до різних поколінь. Але ϵ те, що їх обох обʼϵднуϵ. Це неперевершений витончений стиль і жіночність.

Ада Роговцева: жінка, яка крізь роки несе в світ творче сяйво

Ада Роговцева — одна з найвідоміших жінок сучасної та радянської України. Серед творчих здобутків української акторки театру та кіно — більш ніж 150 ролей, зіграних в театрі, та понад 100 кіноролей. Вже в 23 роки пані Ада отримала звання заслуженої артистки України, а згодом в артистки зʼявилось й багато інших здобутків. Ада Роговцева ϵ володаркою ордену княгині Ольги і звання героїні України. Багатьом українцям вона відома, як радянська артистка.

Українська акторка Ада Роговцева - взірець жіночності для багатьох українок
Українська акторка Ада Роговцева – взірець жіночності для багатьох українок

Чимала частина творчості Ади Роговцевої припала на той період, коли Україна знаходилась в складі Радянського Союзу. В радянські часи Ада Миколаївна зіграла свої самі значущі ролі. Серед них і робота у телесеріалі “Вічний Поклик”, де артистка зіграла Ганну.
Ада Роговцева навіть в радянські часи мала українську ідентичність. Колись артистка театру та кіно розповідала, що зробила свій проукраїнський вибір, коли подорослішала. А ще розповіла, що памʼятаϵ ті часи, коли український Гімн звучав в хатах тоді, коли за це саджали.

Дві ікони українського стилю: акторка Ада Роговцева і співачка Тіна Кароль
Дві ікони українського стилю: акторка Ада Роговцева і співачка Тіна Кароль

Ада Роговцева пронесла любов до рідної України крізь роки, вражаючи шанувальників своϵю невпинною творчою енергіϵю, сяйвом очей та бездоганним зовнішнім виглядом.

Тіна Кароль – чарівна українка з мелодійним голосом

Українська зіронька Тіна Кароль молодша за Аду Роговцеву на 47 років. В свої 39 українська співачка виглядаϵ бездоганно та встигаϵ не тільки творчістю займатись, а ще й приділяти увагу власній зовнішності. Як на сцені, так і поза сценою артистка завжди виглядаϵ розкішно.

Тіна Кароль - українська  співачка зі своїм баченням стилю
Тіна Кароль – українська співачка зі своїм баченням стилю

Тіна Кароль обираϵ для свого гардеробу дорогі речі, займаϵться йогою, любить подорожувати, а на роботі — віддаϵ всю себе творчості. Вона сама пише пісні і музику до них, займаϵться благодійністю і з 2017 року маϵ статус Народної артистки України.

З самого дитинства Тіна Кароль була лауреаткою різноманітних конкурсів і фестивалів, брала участь в театральних постановах та шоу-виставах. Співачка багато років працюϵ задля того, щоб поповнити скарбницю творчої спадщини Батьківщини. Любов до України і творчості зробили Тіну Кароль тою, ким вона ϵ зараз. Справжня українка і патріотка стала взірцем жіночності, стилю і творчого таланту для багатьох українок.

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка з весни 2022 року прийняла у себе чи не найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?