Переможець “Холостячки” Олександр Еллерт поїхав до Америки на заробітки: навіть вивчив іноземну мову

Обранець Ксенії Мішиної у шоу "Холостячка" Олександр Еллерт вже 2-й рік поспіль мешкає в Америці. Про те, що комік не збирається повертатися до України, свідчить один важливий факт.

Олександр Еллерт отримав від українців на горіхи чимало. Йому ніяк не могли вибачити виїзду за кордон під час повномасштабного вторгнення. Коли чоловіка запитували, яким чином покинув батьківщину, він відповідав, що зробив це законно, але в подробиці не вдавався.

Товариш Еллерта по “Холостячці” Андрій Рибак сповістив, що в Олександра є проблеми з диханням. Начебто через астму чи через якийсь інший страшний діагноз він зміг безперешкодно перетнути кордон.

Олександр Еллерт заговорив на концертах англійською

Опинившись в Америці, українець спочатку відкрив невеликий сірниковий бізнес, та “кварталівське” минуле далося взнаки, й згодом комік почав виступати зі стендапами. Спочатку вів свій Інстаграм українською мовою, а потім перейшов на російську.

Звісно, й тексти своїх виступів писав мовою ворожої держави, попри постійні дорікання земляків, що робити подібного не варто. Та врешті, здається, дослухався до слушних порад українців.

Олександр Еллерт заговорив на концертах англійською

Вийшов на сцену й заговорив не російською, але й не українською. Напевно, за 2 роки Олександр відчув у собі сили в англійській, тож і провів стендап-випуск знову не рідною мовою.

Говорив Еллерт англійською не дуже впевнено. Відчувається, що поки не володіє мовою на достатньому рівні. Під час концерту стався казус. Олександр розповів присутнім, що приїхав з України, нахилився, щоб увімкнути музику. І тут на весь зал залунав гімн рф.

Це неабияк розвеселило коміка. Він пішов зі сцени під оплески американської публіки. Схоже, Еллерт серйозно взявся до концертної діяльності. Останні півтора місяця був у турі, об’їхавши 13 американських міст. Ось тільки чи кожного разу йому вмикали не той гімн, не сповістив.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.