Тіна Кароль зізналась, чи поїде на Євробачення вдруге після свого виступу в 2006 році: “Я розхльобувала це”

Тіна Кароль пригадала свій досвід участі в Євробаченні 2006 року та розповіла шанувальникам, чи хоче поїхати на цей міжнародний конкурс знов.

Українська ікона стилю Тіна Кароль влаштувала сеанс відповідей на питання шанувальників в TikTok. Одне з них стосувалось її участі в міжнародному пісенному конкурсі “Євробачення 2016”. В 2006 році артистка виступала від України на сцені цього змагання із піснею «Show me your love». Тоді Тіна посіла 7 місце і отримала величезний досвід, який запамʼятала надовго.

Тіна Кароль пригадала, що в її виступу на “Євробаченні 2006” була важка закулісна доля. Ідея відправитись на міжнародне пісенне змагання належала не їй. Тіна тоді була лише популярною виконавицею.

Тіна Кароль розкрила реальну історію свого виступу на Євробаченні
Тіна Кароль розкрила реальну історію свого виступу на Євробаченні

Під час підготовки до Євробачення 2006 артистка не була підготовлена до складнощів, які виникнуть в цей період. Тіна Кароль зізналась, що тоді навіть не підозрювала, якими підступними бувають люди. На той момент її головним завданням була участь у відбірковому турі. Але потім сталась несподіванка, яку молода артистка не проконтролювала. Справа в тому, що на неї організатори заходу взяли фінансовий кредит. Після завершення “Євробачення 2006” співачка багато років розхльобувала грошові зобовʼязання, бо саме на неї їх і повісили.

Ось так їхати на “Євробачення” не потрібно – наголосила Тіна Кароль в своїй сповіді перед прихильниками

Втім, негативні спогади про свою участь у музичному конкурсі не відбили в артистки бажання знов поїхати на “Євробачення”. Тіна під час відповіді на питання зізналась, що в майбутньому, цілком імовірно — знов збереться поїхати на конкурс. Співачка сподіваϵться, що в майбутньому в неї обовʼязково зʼявиться такий шанс. Але зараз в неї — купа інших справ та проектів, яким треба приділити увагу.

Нові статті

Схожі статті

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.