Ніби змінились, а ніби і ні: українські зірки 90-х тоді і зараз — Стас Боклан, Павло Зібров та Віктор Павлік

Зірки українського шоу-бізнесу показали, як виглядали у 90-тих роках, коли здобули популярність: Станіслав Боклан, Віктор Павлік та Павло Зібров у молодості.

У 1990-х роках український шоу-бізнес пережив неймовірний підйом, коли на сцені з’явилася велика кількість нових зірок, які завоювали серця українців. Цей період відзначився вибухом популярності як у музичній сфері, так і в театральному мистецтві. Нові музиканти та актори швидко ставали улюбленцями публіки, отримуючи широку підтримку та визнання.

Павло Зібров

Павло Зібров розпочав свою кар’єру у 1986 році, але справжню славу здобув саме у 90-х роках. У цей час він мав велику армію шанувальниць, які буквально шаленіли від нього. Зібров навіть згадував, як одна з його фанаток під час зливи піднялася на четвертий поверх, аби зустрітися з ним. Незважаючи на таку популярність, серце Павла Зіброва завжди належало його дружині Марині.

Українські зірки показали, як виглядали в 90-х та зараз
Українські зірки показали, як виглядали в 90-х та зараз

Стас Боклан

Стас Боклан, український актор, розпочав свою кар’єру у 1984 році. Його участь у багатьох фільмах принесла йому не лише визнання, але й велику кількість прихильників. Після виходу серіалу “Папік” Стас Боклан знову отримав шалену популярність та закріпив за собою звання гарного чоловіка.

Українські зірки показали, як виглядали в 90-х та зараз
Українські зірки показали, як виглядали в 90-х та зараз

Віктор Павлік

На початку 1990-х років Віктор Павлік стрімко підкорив українську естраду. Його популярність стала результатом хіта “Шикидим”, який привернув до нього велику кількість шанувальників. Образ Павліка з довгим кучерявим волоссям та шкіряною курткою на концертах надовго закарбувався в пам’яті глядачів, ставши однією з його фірмових рис.

Українські зірки показали, як виглядали в 90-х та зараз
Українські зірки показали, як виглядали в 90-х та зараз

1990-ті роки стали справжньою епохою зірок в українському шоу-бізнесі, коли талановиті музиканти та актори отримали можливість продемонструвати свої здібності і здобути любов публіки. Павло Зібров, Стас Боклан та Віктор Павлік стали яскравими представниками цієї епохи, залишаючи значний слід у культурному житті країни.

Нові статті

Схожі статті

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?