“Я зробила помилку”: 31-річна Христина Соловій розповіла подробиці стосунків зі Святославом Вакарчуком

Христина Соловій розповіла, що було між нею та її наставником Святославом Вакарчуком: роман чи лише дружні стосунки? Подробиці особистого життя зірок.

З 2013 року Христина Соловій та Святослав Вакарчук об’єдналися в творчий дует, це принесло їм обом велику популярність. Успіх, якого вони досягли разом, значно підняв рейтинг як виконавиці, так і її продюсера. Проте, цей тріумф був затьмарений особистими драмами, які породили численні чутки та плітки серед фанатів.

Між Соловій та Вакарчуком була помічена особлива хімія, що породила можливі романтичні стосунки між ними. Хоча конкретних доказів на підтримку цих здогадок не було, спекуляції не вщухали. Обидва музиканти неодноразово заперечували наявність будь-яких романтичних відносин між собою, але публіка все одно продовжувала вірити в свої здогади.

Христина Соловій розповіла про стосунки зі Святославом Вакарчуком
Христина Соловій розповіла про стосунки зі Святославом Вакарчуком

Особисте життя Святослава Вакарчука та Христини Соловій довгий час залишалося в тіні, поки в 2021 році не сплили новини про те, що Вакарчук мав позашлюбні стосунки. Суперечливою виявилася інформація, що коханкою співака була не Христина Соловій, як багато хто припускав, а продюсерка Євгенія Яцута.

Згодом стало відомо про розлучення Вакарчука з його дружиною Лялею Фонарьовою. Розлучення збіглося з народженням дитини від іншої жінки. Незважаючи на численні чутки про те, що ця новина сильно вразила Лялю Фонарьову, вона не зробила жодних публічних заяв з цього приводу.

Святослав Вакарчук та Ляля Фонарьова
Святослав Вакарчук та Ляля Фонарьова

Христина Соловій нещодавно поділилася, що її спілкування зі Святославом Вакарчуком стало значно рідкіснішим, також вони розповіла, що не була коханкою чоловіка. Це було лише у школі, тоді вона закохалася в хлопця.

Христина Соловій розповіла про стосунки зі Святославом Вакарчуком
Христина Соловій розповіла про стосунки зі Святославом Вакарчуком

Чутки про можливий роман між Христиною та Святославом Вакарчуком, які були в медіа кілька років тому, так і залишилися непідтвердженими. Ймовірно, ця історія так і залишиться на рівні припущень без жодних прямих доказів.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?