Катя Репяхова зменшила губи, а Віктор Павлік ліг під ніж хірургів: що відбувається в зірковій парі

У травні Каті Репяховій та Віктору Павліку довелося чимало часу провести у спілкуванні з лікарями. Та якщо блогерка просто зменшувала собі губи, то артисту довелося замінювати сердечний клапан.

10 днів поспіль провів у інституті серця 58-річний музикант. Через проблеми з серцем Віктору Павліку довелося пережити операцію з заміни клапана. Чоловік дуже не хотів лягати під ніж хірурга. Натомість зробив це заради маленького сина.

Віктор Павлік та Катя Репяхова опинилися в лікарні

Рідним співака довелося чимало попереживати, адже під час хірургічного втручання серце артиста зупинили на пів години й під’єднали його до штучної вентиляції легень. Віктору Франковичу зробили невеличкий надріз, а клапан завели в середину крізь судини, тож великих шрамів не буде. На хірургічному столі пацієнт провів 4 години.

Вже за 10 днів Павлік виписався з лікарні. Те, що операція пройшла успішно, Катя втямила, коли на другий день після реанімації чоловік попросив дати йому крем під очі. А за тиждень уже взявся за гітару. Отже, все найстрашніше залишилося позаду.

Віктор Павлік та Катя Репяхова опинилися в лікарні

Катя по можливості намагалася бути поряд із чоловіком. Та поки Віктор лежав під крапельницями, спромоглася й собі дещо перекроїти. Навідалася до косметичного салону, щоб зменшити губи.

Лише рік тому у березні Репяхова збільшила свої вуста, але тепер їй захотілося мати іншу форму губ. Тому довелося для початку розчинити гіалурон. Процедура з позбавлення філеру виявилася доволі болючою.

Віктор Павлік та Катя Репяхова опинилися в лікарні

Довкола рота з’явилися синці, тож, щоб дістатися додому після відвідин косметологічного салону, довелося сховати обличчя за медичною маскою. Тепер слід зачекати кілька тижнів, поки губи повернуться до звичної форми.

Виписавшись із лікарні, чоловік не впізнав кохану дружину, бо вже звик до збільшених губ. Та нічого, щойно все загоїться, Катя знову піде до косметолога, щоб зробити собі ще кращі губки, аніж були до цього.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".