Тричі одружений та має кількох позашлюбних дітей: як виглядають усі жінки 56-річного Дмитра Гордона (ФОТО)

Інтерв'юер Дмитро Гордон вперше показав всіх своїх дружин та дітей від них: що відомо про жінок та як виглядають позашлюбні діти зірки? Подробиці.

Життєвий шлях відомого українського журналіста та ведучого, Дмитра Гордона, можна порівняти з заплутаним клубком стосунків та подій. Його біографія насичена не лише професійними звершеннями, а й різноманітними романтичними стосунками, які завершилися шлюбом та народженням дітей.

Початково, багато вважали, що першою дружиною Гордона була Олена Сербіна, проте сам Дмитро спростував цю інформацію, розкривши, що його першою обраницею була жінка на ім’я Наталія. Їхній шлюб був створений в 80-х роках, і у 1992 році Наталія народила їм сина на ім’я Ростислав. Незважаючи на народження дитини, їм не вдалося зберегти шлюб, і через восьмилітній період стосунків, вони розійшлися. Дмитро пояснив розлучення тим, що почуття з Наталією відійшли у минуле.

Дмитро Гордон показав, як виглядає його син Ростислав

Дмитро Гордон показав, як виглядає його син РостиславНаступною жінкою в його житті стала Злата Емельяненко. Їхні стосунки виникли на тлі активної роботи Дмитра над заснуванням газети “Бульвар Гордона”. У цьому союзі народився син, якого назвали Дмитром. Хоча особисті стосунки не витримали випробувань часом, вони залишилися добрими друзями. Злата наразі працює редакторкою програми “В гостях у Дмитра Гордона”.

Дмитро Гордон неодноразово проходив через складні переживання у стосунках, але це не завадило йому залишатися впливовою особистістю в журналістиці та медіа. Його життя показує, що навіть у непростих обставинах можна знайти силу йти далі.

Дмитро Гордон показав, як виглядає його донька Єлизавета
Дмитро Гордон показав, як виглядає його донька Єлизавета

У цьому союзі у них народилися двоє дітей: донька Єлизавета та син Лев. Дмитро припускав, що їхні стосунки мали особливу “магічну” природу, вірячи, що Олена володіла здібностями до приворотів. Однак, навіть ці “заклинання” не змогли вберегти їхній шлюб від розпаду.

Дмитро Гордон показав, як виглядає його колишня дружина Олена Сербіна
Дмитро Гордон показав, як виглядає його колишня дружина Олена Сербіна

Наразі Дмитро Гордон щасливо одружений втретє, його теперішня дружина – журналістка Олеся Бацман. Існують численні чутки, що саме вона стала причиною його розлучення з Оленою Сербіною, проте Бацман категорично заперечує ці припущення, наголошуючи, що їхні стосунки розпочалися вже після того, як Гордон став вільним чоловіком.

Дмитро Гордон показав, як виглядає його дружина Олеся Боцман
Дмитро Гордон показав, як виглядає його дружина Олеся Боцман

Таким чином, незважаючи на численні особисті випробування, Дмитро Гордон залишається яскравим прикладом того, як можна подолати життєві труднощі і продовжувати досягати успіху в професійній сфері.

Гордон часто демонструє фотографії своєї дружини Олесі, підкреслюючи її значущість у своєму житті. У цьому шлюбі він став батьком трьох дочок: Санти, Аліси та Ліани. Сам Дмитро неодноразово зазначав, що Олеся є найкращою жінкою, яку він коли-небудь знав. Їхній союз характеризується гармонією, відсутністю конфліктів та сварок, вони ніколи не підвищують голос один на одного.

Дмитро Гордон показав, як виглядають його діти
Дмитро Гордон показав, як виглядають його діти

Олеся також прекрасно ладнає з дітьми Дмитра від попередніх шлюбів. Вона активно взаємодіє з ними, виявляючи щирий інтерес до їхніх справ і потреб. Навіть у спілкуванні з колишніми дружинами Дмитра, Олеся демонструє розуміння і вміння знаходити спільну мову, що свідчить про її високі комунікативні навички та емоційну зрілість.

Дмитро також підтримує активний зв’язок зі своїми колишніми дружинами, особливо з метою забезпечення благополуччя їхніх спільних дітей. Його підхід до взаємодії з екс-дружинами відображає високий рівень толерантності і відповідальності, що сприяє збереженню миру та згоди у їхніх стосунках.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?