“Життю тепер нічого не загрожує”: 58-річний Віктор Павлік вперше вийшов на звʼязок після реанімації

Відомий співак Віктор Павлік з'явився у своїх соціальних мережах та повідомив про свій стан здоров'я: що сталося з музикантом та як почувається зараз?

Віктор Павлік нещодавно переніс операцію на серці. Ця новина привернула увагу багатьох його шанувальників, особливо коли в мережі з’явилися перші фотографії після виписки співака з лікарні. Дружина артиста, Катерина Репяхова, активно ділилася новинами про стан свого чоловіка у своєму блозі. Вона повідомила, що життю Віктора тепер нічого не загрожує, і він почувається добре.

Катерина також зазначила, що реабілітація пройшла надзвичайно легко для співака. Вже майже одразу після переведення з реанімації до звичайної палати Віктор почав почуватися значно краще. Всього за тиждень після виписки з лікарні він знову взяв до рук гітару, демонструючи швидке одужання та повернення до звичного ритму життя.

Віктор Павлік вперше зʼявився на публіці після операції на серці
Віктор Павлік вперше зʼявився на публіці після операції на серці

Цікаво, що під час операції хірурги не розрізали грудну клітку для заміни серцевого клапана. Замість цього вони здійснили лише невеликий надріз у зоні серця, що сприяло швидшому відновленню після хірургічного втручання. Це дозволило уникнути багатьох ускладнень і скоротило час реабілітації.

Таким чином, Віктор Павлік продемонстрував неймовірну силу духу та витривалість, швидко повернувшись до активного життя після складної операції. Його історія надихає багатьох і є яскравим прикладом того, як важливо підтримувати позитивний настрій і не здаватися навіть у найважчих ситуаціях.

Віктор Павлік вперше зʼявився на публіці після операції на серці. Фото з Instagram @viktorpavlik
Віктор Павлік вперше зʼявився на публіці після операції на серці. Фото з Instagram @viktorpavlik

Дружина Віктора Павліка повідомляє, що відомий співак довго вагався щодо операції, проте, зрештою, зважився на це заради свого сина. Віктор Павлік звернувся до своєї дружини Катерини та шанувальників зі словами вдячності й любові, висловлюючи теплі почуття до своєї коханої та називаючи її сонечком.

Віктор Павлік вперше зʼявився на публіці після операції на серці
Віктор Павлік вперше зʼявився на публіці після операції на серці

Катерина Репяхова протягом тривалого часу ділилася новинами про погіршення здоров’я свого чоловіка. Вона неодноразово наголошувала на необхідності термінового хірургічного втручання, під час якого одному з серцевих клапанів Віктора Павліка мали встановити штучний замінник, оскільки його власний клапан вийшов з ладу.

Віктор Павлік, долаючи свої сумніви, вирішив вдатися до операції, аби покращити своє здоров’я і продовжувати радіти життю разом із родиною.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?