Всьому свій час, чи просто не хочуть? Каменських, Дорофєєва та інші розповіли, чому досі не мають дітей

Відомі зірки українського шоу-бізнесу вперше зізнались, чому не народжують дітей: Настя Каменських, Надя Дорофєєва, Леся Нікітюк та інші артистки.

Особисте життя зірок завжди викликає підвищений інтерес серед їхніх фанатів. Народження дитини у відомих особистостей зазвичай викликає додаткову хвилю уваги, проте артисти, які не поспішають ставати батьками, викликають не менший інтерес.

Настя Каменських

Прикладом цього є Настя Каменських. Її шанувальники часто запитують, коли вона і Потап планують народити дитину. Майже кожна нова фотографія співачки стає приводом для обговорення можливої вагітності. В одному з інтерв’ю Настя поділилася своїм поглядом на майбутнє материнство, зазначивши, що вірить, що дитина з’явиться у її житті у відповідний час, коли це буде потрібно.

Настя Каменських розповіла, чому не має дітей
Настя Каменських розповіла, чому не має дітей

Надя Дорофєєва

Іншою відомою співачкою, чия відсутність дітей привертає увагу, є Надя Дорофєєва. В її 34 роки їй неодноразово приписували вагітність. Проте ні в шлюбі з Володимиром Дантесом, ні у стосунках з Михайлом Кацуріним поповнення в родині не відбулося.

Надя Дорофєєва розповіла, чому не має дітей
Надя Дорофєєва розповіла, чому не має дітей

Леся Нікітюк

Телеведуча Леся Нікітюк, відома своєю приватністю щодо обговорення особистого життя, навіть у відвертих інтерв’ю. На даний момент вона не перебуває в стабільних стосунках. Щодо теми дітей, Нікітюк також висловлюється неохоче, хоча часто проводить час зі своїми племінниками, що свідчить про її любов до родини.

Леся Нікітюк розповіла, чому не має дітей
Леся Нікітюк розповіла, чому не має дітей

Кілька років тому в Лесі був роман із чоловіком, ім’я якого вона не розголошує. Вони серйозно обмірковували можливість шлюбу, але в кінцевому підсумку вирішили розійтися. Цей досвід залишився для неї важливим, але особисте життя телеведуча все ж намагається тримати поза увагою публіки.

Руслана Лижичко

Співачка Руслана, якій уже виповнилося 51 рік, 28 років щаслива в шлюбі з Олександром Ксенофонтовим. Незважаючи на тривалість їхнього союзу, пара досі не має дітей. Руслана і Олександр відкрито говорять про своє бажання стати батьками, однак наразі вони стикаються з труднощами через виснажений стан організму співачки.

Руслана Лижичко розповіла, чому не має дітей
Руслана Лижичко розповіла, чому не має дітей

Проте, незважаючи на всі перешкоди, народження дитини залишається для них основною мрією і метою. Пара не втрачає надії і продовжує працювати над втіленням своєї мрії в реальність, показуючи всім приклад справжнього подружнього кохання та взаємної підтримки.

Злата Огнєвіч

Співачка, присвятивши більшу частину свого життя музиці та професійним досягненням, мала обмаль часу для особистого життя та створення сім’ї. Зараз Злата відчуває, що настав час для змін. Вона готова до нового етапу у своєму житті, зокрема до створення сім’ї. Співачка впевнена, що головне – зустріти свою другу половинку, людину, з якою вона зможе розділити своє майбутнє.

Злата Огнєвіч розповіла, чому не має дітей
Злата Огнєвіч розповіла, чому не має дітей

Проте, її досить часто дратують постійні питання від фанатів про те, чому вона досі не вийшла заміж і чому в неї немає дітей. На її думку, все має свій час і відбувається тоді, коли це повинно статися. Вона вірить, що не варто поспішати чи піддаватись тиску громадської думки, оскільки кожна людина має свій унікальний шлях.

Народжувати дитину, чи ні – це вибір кожної людини, та зірки українського шоу-бізнесу не є винятком цього.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?