Значить, не любили по-справжньому: Сумська, Узелков, та інші зірки, які зраджували своїм другим половинкам

Ольга Сумська, В'ячеслав Узелков, Віктор Павлік та інші зірки розповіли скільки разів були невірними своїм партнерам: що відомо про особисте життя артистів?

Питання вірності в парах залишається актуальним навіть зараз. Це особливо стосується знаменитостей, які постійно знаходяться в центрі уваги.

Сергій Бабкін

Один із яскравих прикладів зради в українському шоу-бізнесі стосується відомого співака Сергія Бабкіна. На початку своєї сольної кар’єри він був невірним своїй дружині Сніжані, особливо під час гастролей. Співак зізнався, що його невірність включала понад сотню випадкових зустрічей з жінками легкої поведінки, за що він навіть отримував гроші. Однак, усвідомивши свої помилки, Сергій вирішив зізнатися в усьому своїй дружині та попросити у неї вибачення.

Сергій та Сніжана Бабкіни
Сергій та Сніжана Бабкіни

Спочатку Сніжана мала намір розірвати шлюб з Сергієм через його зраду. Проте, незважаючи на глибокий біль і розчарування, вона вирішила пробачити його.

В’ячеслав Узелков

Його колишня дружина Марина Боржемська після їхнього розлучення розповіла про зраду чоловіка. Вона побачила листування В’ячеслава з іншою жінкою. Марина намагалася врятувати їхній шлюб, однак, після 22 років спільного життя, вони все ж таки розлучилися.

В'ячеслав Узелков та Марина Боржемська
В’ячеслав Узелков та Марина Боржемська

Ольга Сумська

Актриса зрадила свого колишнього чоловіка, Євгена Паперного, коли вони ще були молодими. За часів її молодості, Сумська зустріла актора Віталія Борисюка, з яким розпочала роман. Ця зрада стала причиною розлучення з Паперним.

Ольга Сумська та Віталій Борисюк
Ольга Сумська та Віталій Борисюк

Пізніше Ольга Сумська створила нову родину, вийшовши заміж за Віталія Борисюка. Але, як визнала сама актриса, їхній шлюб також не був бездоганним. Подружжя також мало інтрижки на стороні, що спричинило конфлікти й непорозуміння. Вирішальним моментом стало обіцяння більше не здійснювати флірт із іншими, яке вони зробили, коли їхнє подружжя опинилося на межі розпаду.

Віктор Павлік

Після тривалих років шлюбу співак Віктор Павлік зізнався, що його почуття до дружини почали слабшати. Відверто кажучи, протягом 25-річного подружнього життя він мав кілька романтичних стосунків на роботі.

Віктор Павлік та Катерина Репяхова
Віктор Павлік та Катерина Репяхова

В одному з інтерв’ю Віктор Павлік поділився, що до зустрічі з новою обраницею, 25-річною Катериною Репяховою, він мав кілька службових романів. Між його стосунками з Ларисою, його попередньою дружиною, і новою партнеркою, у нього виникали короткотривалі стосунки з іншими жінками.

Згодом, коли його почуття до дружини остаточно охололи, у Віктора зав’язалися стосунки з Катериною Репяховою. Поступово ці стосунки переросли в більш серйозні.

Такі історії свідчать про те, що навіть в житті відомих особистостей не обійтися без складних стосунків, які можуть виникнути через зраду та невірність.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?