Вибрала карʼєру, а не сімʼю: 38-річна Злата Огнєвіч відверто поділилась подробицями особистого життя

Відома українська співачка Злата Огнєвіч вперше розповіла про свої плани мати сім'ю: що відомо про особисте життя артистки та чи перебуває в стосунках?

Українська співачка Злата Огнєвіч, спираючись на власний досвід, вирішила поділитися порадою зі своїми фанатами. Артистка відкрилась щодо свого особистого життя та розповіла про важливі моменти, які вплинули на її сьогодення.

Злата Огнєвіч визнає, що їй бракує сімейного щастя. Виконавиця зізналася, що у минулому вона часто ставила творчі успіхи на перше місце, що призвело до того, що їй не вдалося побудувати особисте життя. Вона згадує, як не помічала уваги чоловіків, які були поруч, і тепер шкодує про ті часи.

Злата Огнєвіч вперше розповіла про особисте життя
Злата Огнєвіч вперше розповіла про особисте життя

Нині Злата відчуває тугу за втраченими можливостями. Вона вважає, що, можливо, слід було бути уважнішою до чоловіків і не зациклюватися настільки на кар’єрі. Співачка висловлює бажання мати родинний затишок та дитину, але наразі цього у неї немає.

Злата зізнається, що прагне тепла та гармонії в душі, проте поки що цього не досягла. Вона підкреслює, що публіка й успіх – це дуже короткочасні речі, які не можуть замінити справжнього сімейного щастя.

Вона намагається донести до своїх фанатів важливу думку: важливо знайти баланс між професійним та особистим життям, щоб не шкодувати про втрачені можливості у майбутньому.

Злата Огнєвіч вперше розповіла про особисте життя
Злата Огнєвіч вперше розповіла про особисте життя

Артистка підкреслила важливість не зосереджуватися виключно на професійній діяльності та порадила всім знаходити час для себе та для кохання. Вона звернула увагу на те, що не варто повторювати її помилок, які полягали у надмірній увазі до кар’єри і кар’єрних сходів.

Злата порекомендувала думати про те, що приносить справжнє тепло і радість поза роботою – просте людське щастя. Отже, артистка заохочувала не забувати про важливість особистого життя і емоційного благополуччя, яке відіграє не менш значущу роль, ніж професійні досягнення.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?