Марко Кропивницький мав купу дітей від дружин та коханок: усиновлений хлопчик Костя є позашлюбною дитиною

Марку було 5 років, коли мама Капітоліна забрала найменшого синочка Володю й втекла від чоловіка Луки Кропивницького з гусаром. Тож хлопчик разом із сестрою Ганною залишилися з татом.

Чоловік одружився, але мачуха замість того, щоб глядіти дітей, постійно зазирала в чарку. Ще й Луку Івановича до цього привчила. Отже, Марку довелося поневірятися по панах, куди його “віддали в науку”.

Згодом Марко знову зустрівся з мамою, коли жив, працював і грав в аматорському театрі в Бобринці. На одній з вечірок, влаштованій Капітоліною, молодик познайомився з Сашею Вукотич. Сирота запала йому в душу, і він почав упадати за 17-річною красунею.

Марко Кропивницький з дружиною, донькою Олександрою та сином Володимиром

Коли вони одружилися, подружжю не таланило з нащадками. Саша тричі народжувала мертвих дітей. Якось їм підкинули немовля, а пара його з радістю усиновила. Костянтин, підростаючи, ставав усе більше схожим на названого батька, тож пішли чутки, начебто це і є син актора.

Марко Кропивницький з названим сином Костянтином, схожим на нього як дві краплі води

Олександра ставилася до хлопчика, як до рідного. Коли Марка Лукича запросили на Галичину попрацювати режисером, дружина не змогла поїхати, оскільки була вагітна, й лікарі не дозволили відправлятися у таку довгу подорож.

Марко Кропивницький з родиною

Тоді чоловік покинув усе й повернувся додому. На той час Саша вже народила донечку Машу. Врешті все налагодилося. Та за 5 років дружини Марка не стало. Оскільки він постійно гастролював, то Марійкою та Костиком переважно опікувалася тітка Олександри Марфа.

Після того Марко Лукич крутив романи, в яких з’являлися діти. Потім одружився й отримав ще троє законних дітлахів – Олександру, Володю та Олю. Костянтин став відомим актором та режисером, що є ще одним аргументом на користь того, що Кропивницький був таки справжнім батьком первістка, а не названим, і передав нащадку творчі гени.

Нові статті

Схожі статті

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.