“Останній дзвоник”: 45-річна Лілія Подкопаєва показала, як виглядають її діти і американський чоловік (ФОТО)

Лілія Подкопаєва вперше за довгий час показалась разом із сім'єю: як виглядають діти та чоловік зірки, та з якої нагоди зібрались всі разом? Подробиці.

Українська гімнастка Лілія Подкопаєва приємно здивувала своїх підписників новими сімейними фотографіями. 45-річна спортсменка поділилася зворушливими знімками у своєму фотоблозі. На цих світлинах Лілія обіймає свого чоловіка, бізнесмена Ігоря Дубінського, а поруч з ними стоять їхні діти з радісними усмішками: 18-річний син Вадим і 17-річна донька Кароліна.

Ця родинна зустріч мала особливу значимість. Сім’я зібралася разом, щоб відзначити випускний Вадима. На фотографіях Вадим позує у традиційній випускній мантії, тримаючи в руках диплом про закінчення школи в США.

Лілія Подкопаєва показала, як виглядають її діти та чоловік. Фото з Instagram @podkopayeva_official
Лілія Подкопаєва показала, як виглядають її діти та чоловік. Фото з Instagram @podkopayeva_official

Лілія Подкопаєва також нещодавно поділилася новинами про свого сина Вадима, який закінчив школу з відзнаками. Його видатні академічні успіхи принесли йому звання найкращого студента, що дозволило йому отримати стипендію для подальшого навчання.

Лілія повідомила, що Вадим обрав коледж для продовження своєї освіти і визначився з майбутньою спеціальністю. Він вирішив вивчати промислову інженерію в одному з провідних державних науково-дослідних університетів США – Georgia Tech.

Лілія Подкопаєва показала, як виглядають її діти та чоловік. Фото з Instagram @podkopayeva_official
Лілія Подкопаєва показала, як виглядають її діти та чоловік. Фото з Instagram @podkopayeva_official

Зірка наголошувала, що її син не лише відзначився у навчанні, але й активно шукає своє місце у світі. Вадим, проживаючи за кордоном, демонструє чітку проукраїнську позицію і постійно підтримує свою Батьківщину. Він бере участь у різноманітних акціях протесту та залучається до гуманітарної допомоги, що підкреслює його відданість Україні.

Таким чином, Вадим не лише досягає високих академічних результатів, але й проявляє активну громадянську позицію. Його дії та досягнення роблять його прикладом для наслідування серед молоді, показуючи, як можна поєднувати академічні успіхи з громадською активністю та патріотизмом.

Нові статті

Схожі статті

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.