Старша втекла до росії, а менша завжди поруч: як виглядають діти 57-річної Ольги Сумської від різних шлюбів

Ольга Сумська має двоє дітей - 33-річну Антоніну Паперну та 22-річну Ганну Борисюк, які народились від різних шлюбів: як виглядають та чим займаються?

Видатна актриса театру та кіно, Ольга Сумська, є матір’ю двох дітей: Антоніни Паперної та Ганни Борисюк, які народилися від різних шлюбів. Молодша її донька, Ганна Борисюк, з’явилася на світ, коли Ольга вже була у шлюбі з Віталієм Борисюком. Нещодавно Ганна закінчила навчання на акторському факультеті Національного університету театру, кіно і телебачення імені І. Карпенка-Карого і вирішила слідувати за прикладом своїх батьків, вибравши акторську кар’єру.

Ольга Сумська та молодша донька Ганна Борисюк
Ольга Сумська та молодша донька Ганна Борисюк

Ганна Борисюк висловила великі амбіції стосовно свого майбутнього в акторській сфері, але при цьому бажає, щоб її сприймали як індивідуальну особистість, а не просто як доньку відомої акторки. Вона зауважує, що часто очікують від неї виняткових здібностей та здатностей виступати у різних жанрах, але сама вважає себе більш спокійною та скромною, ніж її мати.

Антоніна Паперна, старша донька Ольги Сумської, продовжує розвивати свою акторську кар’єру в Москві, незважаючи на складну ситуацію в Україні, актриса планує своє майбутнє в Росії.

Ольга Сумська та старша донька Антоніна Паперна
Ольга Сумська та старша донька Антоніна Паперна

Ще у 2015 році Антоніна розпочала стосунки з російським актором театру і кіно Володимиром Ягличем. Разом вони виховують доньку Єву та сина Данила. Їхня родина живе в Москві і, схоже, не має наміру переїжджати.

Коли 24 лютого минулого року Росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну, Антоніна Паперна висловила своє обурення в соціальних мережах, назвавши ці події жахливими. Однак вона не стала вдаватися в деталі і більше не робила публічних заяв на цю тему. Ольга Сумська неодноразово намагалася пояснити позицію своєї доньки, підкреслюючи складні обставини та особисті причини, які змушують Антоніну залишатися в росії.

Нові статті

Схожі статті

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.