З макіяжем і манікюром: майже 90-річна Ада Роговцева стала іконою жіночої краси та збирає компліменти

Ада Роговцева — справжня українка і патріотка, яка неодноразово доводила, що краса і жіночність не знають віку. "Один Факт" покаже вам, як з роками змінювалась талановита артистка.

Ада Миколаївна Роговцева — видатна артистка, яку знають декілька поколінь українців. Їй майже 90 років і за десятиліття свого життя пані Ада створила велетенський пласт української культури та отримала багато різних нагород. Серед численних регалій та звань акторки театру і кіно ϵ одне найцінніше: справжня жінка.

У своϵму почесному віці Ада Миколаївна ні на мить не забуваϵ про те, що кожна представниця жіночої статі повинна виглядати бездоганно. Артистка ніколи не зʼявляϵться на публіці без макіяжу та манікюру. Вона крізь роки пронесла справжню любов до творчості і попри численні перепони змогла зберегти сяйво очей, людяність і доброту.

Як виглядала Ада Миколаївна Роговцева в різні роки свого життя?

Майже все життя Ади Роговцевої — це гра на сцені та в кіно. Саме на телеекранах українські і радянські глядачі могли побачити і зовсім юну Аду Миколаївну, яка в 50-60 роках дуже багато знімалась в кінострічках. Багато творчих робіт ϵ в арсеналі Роговцевої і в 70-80 роки, і пізніше.

Українська акторка театру і кіно Ада Роговцева
Українська акторка театру і кіно Ада Роговцева

Ада Роговцева — одна із найвидатніших жінок сучасної України. За своϵ життя вона зіграла більш ніж 150 ролей в театрі, а ще може похвалитися численною кількістю робіт в кіно, яких налічуϵться більше 100.

Ада Роговцева зіграла понад 150 ролей в театрі
Ада Роговцева зіграла понад 150 ролей в театрі

Вже у 23 роки пані Ада отримала звання заслуженої артистки України. Трохи згодом в її арсеналі нагород зʼявилися й інші відзнаки: орден княгині Ольги, Шевченківська премія, звання героїні України.

Ада Роговцева в різні роки свого життя
Ада Роговцева в різні роки свого життя

В сучасній Україні неможливо обійти увагою допомогу Ади Миколаївни українським захисникам. Артистка навіть запрошувала військових у власний будинок, аби вони могли попрати речі, помитися і відпочити в комфортних умовах після повернення із завдання.

Ада Роговцева зіграла велику кількість ролей в кіно
Ада Роговцева зіграла велику кількість ролей в кіно

Саме такі вчинки наявно демонструють суспільству, що пані Ада – не тільки гарна, талановита акторка, а ще й жінка з доброю душею.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.