Лається як сапожник: Оля Полякова розкрила реальний характер Маші Єфросиніної поза камерами і сценою

Олю Полякову та Машу Єфросиніну можна назвати заклятими подругами. Вони частенько проводять час разом – записують блог і відзначають спільні свята, а іноді навіть сваряться.

Днями Маша Єфросиніна відзначила 45-річчя. Гостра на язик Оля Полякова своєрідно привітала подругу з ювілеєм. Назвала іменинницю “досконалою до бісячки подругою”. А ще підкреслила:

“Я тебе люблю і точно знаю, що хоч би що там було, але нам судилося старіти разом! Бо ми вже стільки одна про одну знаємо, що залишається або вбити одна одну, або дружити. Вибір за тобою”.

Звісно, Оля побажала “дорослій дівчинці” бути “здоровою, щасливою, натхненною, коханою”, відзначивши, що любить і поважає. Полякова не стрималася від своїх специфічних жартів.

Оля Полякова специфічно привітала Машу Єфросиніну з ювілеєм

Зазначила, що Єфросиніна самотужки веде власну сторінку у “Вікіпедії” і визначила недалеку перспективу – провести похорони людини, на смерть якої чекає чимало людей. Оскільки Маша натренувалася на “Танцях з зірками”, то прекрасно станцює на могилі агресора.

З іншого боку Єфросиніна страшенно бісить Полякову, адже веде здоровий образ життя – не курить, практично не вживає спиртне, обирає корисну їжу, ще й лягає спати вчасно. Єдиним недоліком, на думку подруги, у ювілярки є здатність лаятися, немов “сапожник англійської королеви”.

Оля Полякова специфічно привітала Машу Єфросиніну з ювілеєм

А це зауваження, напевно, мало припасти іменинниці до вподоби. На думку білявки, Маша, бувши школяркою, пішла з народного ансамблю не тому, що її цькували, а через “аристократичну мармизу”.

Підписники Полякової високо оцінили подібний стиль:

“Це досконале привітання. Всім би такої дружби. Ви молодець”.

“З таким привітанням навіть подарунку не треба. Дуже круте”.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?