Схожі, як дві краплі води: як виглядає 26-річна донька Кузьми Скрябіна, яка пішла в медицину, а не на сцену

Марія-Барбара Кузьменко — ϵдина донька музиканта Андрія Кузьменка. Дівчина із незвичним імʼям обрала для себе не зіркову професію. Чим вона займаϵться і як зараз виглядаϵ — читайте далі.

Марія-Барбара Кузьменко — ϵдина донька українського музиканта та лідера гурту “Скрябін” Андрія Кузьменка. Артист відійшов у засвіти майже 9 років тому, але встиг виховати справжню красуню, яка зараз всіляко підтримуϵ українців та створила благодійний фонд імені свого батька.

Марія-Барбара обрала для себе професію, яка зовсім далека від шоу-бізнесу і сцени.

Весілля Марії-Барбари Кузьменко
Весілля Марії-Барбари Кузьменко

Дівчина не захотіла йти по слідах батька і вивчилась на косметолога та дерматовенеролога. Донька музиканта займаϵться закупілею дефіцитних ліків для громадян, які опинились в скрутних умовах.

Донька Кузьми Скрябіна не ϵ активною користувачкою соціальних мереж. Тому про її особисте і приватне життя відомо дуже мало. З серпня 2020 року Марія-Барбара працювала лікарем-інтерном в одному із медичних центрів столиці. В 2019 році Барбара Кузьменко вийшла заміж за хлопця зі свого університету, в якому навчалась з 2014 року. Законного чоловіка зіркової доньки звати Віктор Тур.

Рідна донька Кузьми Скрябіна, Марія-Барбара
Рідна донька Кузьми Скрябіна, Марія-Барбара

Зараз Марії-Барбарі Кузьменко вже 26 років. Цікаво, що незвичне імʼ я їй дав батько, Кузьма Скрябін. Співак назвав доньку на честь кумира своϵї молодості, польської акторки Барбари Брильскої.

У соцмережах спадкоϵмиця Скрябіна частіше за все оприлюднюϵ світлини із прогулянок містом та на тлі природи або річки. Є в акаунті Барбари і світлини з чоловіком. Наприклад, з премʼϵри фільму “Я, Побϵда і Берлін”, знятому за мотивами однойменної книги її батька, Андрія Кузьменка.

Також в Instagram Марії-Барбари можна побачити родинні світлини з чоловіком і рудою собакою. А ще — з подорожей до Вени та Австрії.

Але закордонні фотосесії Барбари Кузьменко не йдуть ні в яке порівняння із світлинами, що зроблені на тлі рідних українських пейзажів десь в Київській області. Наприклад, посеред квітнучих соняшників.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".