Вчить три мови і математику: Тіна Кароль поділилась подробицями з життя 15-річного сина Веніаміна в Лондоні

Українська співачка Тіна Кароль похвалилася учбовими здобутками свого ϵдиного сина. Веніамін — вже зовсім дорослий хлопчина. Йому майже 16 років, і він навчаϵться в одній зі шкіл Великої Британії.

Тіна Кароль похвалилася успіхами 15-річного сина Веніаміна в навчанні. Цьому парубку вже майже 16 років, і він давно живе в Лондоні — окремо від своϵї зіркової матусі. Спілкуючись у соціальних мережах зі своїми прихильниками, артистка розповіла, що Веніамін — самостійний парубок і зараз навчаϵться в одній зі шкіл Великої Британії. За словами співачки — її нащадок демонструϵ в навчанні великі успіхи, активно займаϵться математикою. Крім того, Веніамін вчить відразу 3 іноземних мови: французьку, англійську та іспанську. І, звісно ж — добре знаϵ рідну українську.

Тіна Кароль похвалилася учбовими успіхами сина Веніаміна
Тіна Кароль похвалилася учбовими успіхами сина Веніаміна

Тіна Кароль наголосила, що Веня складаϵ дуже складні іспити з цих наук.

Він там у мене суперпрофесор трохи — зауважила знаменитість.

Окрім того Тіна Кароль зауважила, що пильно стежить за тим, щоб Веніамін гарно навчався. І сама його муштруϵ за нагоди – щоб і з математики, і з інших наук в нього були більш якісні знання, аніж в неї самої.

Тіна Кароль повторила із сином фотосесію, яку колись зробила із чоловіком
Тіна Кароль повторила із сином фотосесію, яку колись зробила із чоловіком

Раніше Тіна Кароль розповідала і про інші здобутки 15-річного сина від Євгена Огіра. За словами артистки — її нащадок максимально інтегрований в українську культуру. Веніамін добре знаϵ рідну мову, танцюϵ гопак і ϵ паламарем української церкви. Таокж хлопець маϵ знання і в сфері музики – вміϵ грати на барабанах і фортепіано. В спорті Веніамін обрав для себе зовсім не йогу, якою так захоплена його зіркова мама. Син Кароль займаϵться командним спортом: регбі та дзюдо.

Тіна Кароль із сином Веніаміном
Тіна Кароль із сином Веніаміном

Єдиний син Тіни Кароль — Веніамін Огір, навчаϵться в Лондоні вже 6 років. Він виріс дуже схожим на свого батька, продюсера Євгена Огіра, який вмер від онкологічної хвороби 28 квітня 2013 року.

Веніамін Огір приїжджаϵ додому в Україну лише на канікули
Веніамін Огір приїжджаϵ додому в Україну лише на канікули

Додому в Україну хлопець приїжджаϵ лише на канікули, а так весь час живе за кордоном. Його знаменита мама розповіла, що Веніамін мешкаϵ в Лондоні в українській родині.

Нові статті

Схожі статті

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.

Він був легендою української музики: що відомо про творчість Назарія Яремчука, який прославив Україну

Всесвітня легенда Назарій Яремчук зробив великий внесок в українську музику та прославив Україну, але життєвий шлях співака був дуже складним. Подробиці.