Хто така Валерія Барон і чому вона захищає Олега Винника: чи не ревнує Таюне свого вовка до цієї вовчиці

Керівниця фан-клубу повелителя жіночих сердець Валерія Барон вперше прокоментувала висловлювання відомих артистів щодо Олега Винника, який перебуває у Німеччині. Подробиці.

Керівниця фан-клубу Олега Винника, Валерія Барона, виступила на захист Олега Винника та висловила свої міркування у формі публікації в Facebook. Вона відмовилася від мовчання після неоднозначних висловлювань щодо дій артиста, особливо після того, як Геннадій Вітер, продюсер Винника, висловив своє розчарування в ньому.

У публікації зазначено, що зараз Олег Винник перебуває в Німеччині, де й розпочалася його кар’єра. Вона прокоментувала, що співак живе в тому місці, де вже прожив не одне десятиліття, і він не сказав жодного кривого слова про когось. Валерія Барон підкреслила, що співак, який колись був кумиром для багатьох українців, фактично допомагає своїй країні власними коштами.

Олег Винник та керівниця фан-клубу Валерія Барон
Олег Винник та керівниця фан-клубу Валерія Барон

Важливим є згадка про те, що жінка трималася від коментарів під різноманітними публікаціями, утримуючись від висловлення своєї думки. Однак, після того, як Геннадій Вітер засудив дії артиста, вона вирішила висловити свою думку щодо ситуації.

За висловами Валерії Барон, Геннадій Вітер незаконно володів Instagram-акаунтом Олега Винника, розмістивши там відеокліп у вигляді персонажа DISCOMAN. Продюсер Геннадій Вітер також стверджував, що спроби зв’язатися з артистом виявлялися даремними, а відповідей на повідомлення доводилося чекати місяцями. Неприємним був і той факт, що Геннадій Вітер розповів про спроби звернутися до “людини, з якою він живе”, не конкретизуючи, що це дружина Винника.

Олег Винник та продюсер Геннадій Вітер
Олег Винник та продюсер Геннадій Вітер

Геннадій Вітер визнав, що протягом тривалого періоду часу вони мали близькі взаємини і не лише підтримували контакт, але і вважали один одного справжніми друзями. Однак раптово ця близькість перейшла на другий план. Геннадій виразив здивування, як змінилася поведінка Олега Винника після початку повномасштабного вторгнення. Він не просто припинив спілкування зі своїми прихильниками та зник з глобальної медійної арени, а й віддалився від свого оточення.

Олег Винник та керівниця фан-клубу Валерія Барон
Олег Винник та керівниця фан-клубу Валерія Барон

Валерія Барон додала, що в українських зірок часто можна помітити спроби самоствердження, особливо коли вони коментують громадянську позицію відомої особистості, такої як Винник. За словами керівниці фан-клубу, практично всі вони приховують правду, аби лише підкреслити свою позицію, в той час як сам артист ніде не розголошує свої дії.

Нові статті

Схожі статті

Як захистити холодильник від перепадів напруги і відключень світла: ці 4 секрети подовжать життя техніці

Постійні відключення електричної енергії не кращим чином впливають на стан побутових приладів. Що зробити, аби захистити холодильник від поломки при регулярних вимкненнях світла?

0 грамів борошна + 1 кілограм любові: українська Роксолана Ольга Сумська дала свій фірмовий рецепт кексів

Акторка українського театру Ольга Сумська неодноразово доводила, що вдома вона – справжня господиня. Цього разу артистка приготувала коханому Віталію Борисюку до чаю смачні вівсяні кекси.

Стиль першокласниці: Тіна Кароль в сукні за 136 тисяч гривень помірялася красою з Клавдією Петрівною

Тіна Кароль показала себе поряд із найтаємничішою особою сучасності. На зустріч з Клавдією Петрівною вона вдягла класичну сукню міні від французького бренду Balmain Paris вартістю 136 тисяч гривень.

Ця вечеря вразить гостей: Топ-4 рецепти баклажанів, які відрізняються від типових “рулетиків” і “язичків”

Звичайні баклажани можуть перетворити звичайну вечерю на справжній кулінарний шедевр. Ці універсальні овочі пропонують купу можливостей  для творчого приготування страв.