Земля в ілюмінаторі: Потап після подорожей країнами Європи вирішив відправитись ближче до космосу

Співак Потап останнім часом багато подорожував по земним містам Європі. І заради різноманіття вирішив — час відправитись ближче до космосу. І з самого неба показав, як виглядаϵ Всесвіт.

Музикант і чоловік Насті Каменських – Олексій Потапенко останні два роки знаходиться за кордоном. Багато хто з українців вважаϵ, що там співак ховаϵться від мобілізації та служби в ЗСУ. Сам же артист розповідав, що поза межами України він не сидить без діла і працюϵ, не покладаючи рук. Гастрольні тури, подорожі містами Європи, запис нових кліпів в славетній столиці Болгарії — місті Софія… Все це потребуϵ сил, пильної уваги і багато вільного часу.

За декілька минулих місяців український репер встиг відмітитися в Німеччині, Франції та Болгарії і на власні очі побачити чимало визначних памʼяток архітектури. І ось співак вирішив урізноманітнити власне буденне життя звичайної творчої людини та наблизитись до космосу. Для цього йому довелося сісти на літак і здійнятись у небо.

Потап наблизився до космосу
Потап наблизився до космосу

З висоти пташиного польоту артист показав численним шанувальникам, як виглядаϵ світ високо над землею. Артист відзняв котортенький відеоролик для Stories Instagram, в якому показав себе в кріслі літака поряд із ілюмінаторами. За товстим герметичним склом маленького та круглого віконця було помітне блакитне небо із невеличкими білими хмаринками. І хоча зйомка проходила вдень і посеред хмарин не було помітно комет, інопланетян і метеорів — одна велика зірка там все ж з ʼявилася. І це — Потап.

“Один Факт” нагадаϵ, що 9 травня Потап відзначив свій сорок третій день народження. Артист підвів певні підсумки життя і розповів, що свій творчий шлях розпочинав, пишучі пісні на колінах посеред дворів Дарницького району. Справжнім подарунком долі для майбутнього популярного співака стало знайомство з талановитою Анастасіϵю Каменських.

Разом вони створили знаковий дует, який повністю змінив їхні життя. Через багато років творчий тандем Потапа і Насті перетворивсь в родину. 23 травня 2019 року вони офіційно розписались та стали чоловіком і дружиною.

Нові статті

Схожі статті

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.