“Прокидається дика ненависть”: дружина Романа Сасанчина розповіла, що він її не підтримує і знецінює

Дружина переможця "Голос країни" Романа Сасанчина розповіла, що наразі у її житті складний період, який пов'язаний зі стосунками з чоловіком: що сталося?

Дружина українського співака Романа Сасанчина, відомого як переможця шоу “Голос країни”, розмістила в соціальних мережах зворушливе фото, де вона у сльозах, що надзвичайно вразило шанувальників.

У своєму повідомленні в Instagram, Іванна відверто поділилася з підписниками своїми переживаннями та зізналася в серйозних проблемах, що виникають у їхньому сімейному житті. Вона підкреслила, що витрачає всі свої сили, щоб зробити їхнє життя кращим, але зараз вона знаходиться в стані повного виснаження, яке негативно впливає на її здоров’я.

Дружина Романа Сасанчина поскаржилась на проблеми в стосунках. Фото з Instagram @annavi_sasanchyn
Дружина Романа Сасанчина поскаржилась на проблеми в стосунках. Фото з Instagram @annavi_sasanchyn

Іванна також висловила своє розчарування в тому, що інколи її працю та зусилля недооцінюють і дуже болюче для неї. Вона виразила бажання почувати себе захищеною та мати підтримку у важкі моменти. З цього можна зробити висновок, що між нею та її чоловіком, Романом, виникли серйозні розбіжності, які потрібно вирішувати.

Іванна зазначає, що вона дуже багато працює, і виконує все можливе, щоб покращити якість свого життя. Однак, це призвело до того, що вона відчуває не лише фізичну втомленість, а й емоційну. Недосип, невдоволення роботою та навантаженнями привели до появи ряду проблем зі здоров’ям.

Дружина Романа Сасанчина поскаржилась на проблеми в стосунках. Фото з Instagram @annavi_sasanchyn
Дружина Романа Сасанчина поскаржилась на проблеми в стосунках. Фото з Instagram @annavi_sasanchyn

Однак, найбільш образливим для Іванни є відчуття знецінення її праці та всього, що вона робила. Це викликає в ній дику ненависть до ситуації, в якій вона опинилася. Вона, як будь-яка інша особа, мріє про те, щоб відчувати, що все, що вона робить, має сенс, і щоб вона могла знайти підтримку та захист від усіх життєвих труднощів.

Отже, через такі важкі обставини, Іванна відчуває необхідність у підтримці, зокрема свого чоловіка Романа, та визнанні своєї праці і зусиль. Її історія свідчить про те, наскільки важливо ставитися до емоційного благополуччя та цінності праці кожної людини у суспільстві.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?