Обід української королеви: Оля Полякова влаштувала справжній пир і показала, чим харчуються знаменитості

Співачка Оля Полякова показала свій найсмачніший обід, що складався тільки з українських продуктів. В меню "Королеви ночі" — лише найулюбленіші національні страви. "Один Факт" покаже, які саме.

Популярна українська артистка Оля Полякова приϵмно вражаϵ своїх шанувальників своїми багатогранними талантами. Ця розкішна жінка не тільки співати встигаϵ та на закордонні гастролі їздити. Оля – ще й гарна господиня, яка гарно готуϵ, овочі в тепличці вирощуϵ і вміϵ доглядати за власною зовнішністю.

Артистка систематично займаϵться спортом, плаваϵ у водоймищі біля свого заміського будинку та ретельно слідкуϵ за власним харчуванням. В одному із останніх Stories на своїй сторінці в Instagram Оля Полякова розповіла, що ж саме їсть на обід. В меню знаменитості переважають суто українські страви. Звісно ж, без насичено-червоного борщу не обійшлося. До весняного борщу прямо з грядки Оля Полякова зібрала зеленої цибульки та нарізала чорного хлібчику.

На пласкій тарілці поряд із глибоким полумиском борщу помітна апетитна нарізка сала з мʼясним прошарком.

Знаменитість зробила селфі на тлі багатого обіденного столу, знаходячись немов у передчутті і готуючись спробувати усі свої найулюбленіші страви.

Оля Полякова показала смачний обід по-українськи
Оля Полякова показала смачний обід по-українськи

Кулінарія — одне із численних захоплень співачки. Коли видаϵться вільна годинка між гастролями і спортивними тренуваннями — Оля Полякова обовʼязково проводить його на улюбленій кухні. Наприклад, до Великодня артистка власноруч пекла пасочки та фарбувала яϵчка.

Колись співачка навіть зізнавалась, що захопилася кулінарним мистецтвом ще в дитинстві. Вже в дорослому віці приготування їжі стало для Ольги Полякової способом розслабитись після багатогодинних виступів на сцені перед глядачами.

В кулінарному таланті Олі Полякової сумнівів немаϵ жодних. Адже зірка звикла готувати не нашвидкуруч, а із використанням декількох технологічних процесів.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".