Діма Коляденко розсекретив, скільки заробляϵ за місяць і скільки має віддати: сума в десятки тисяч гривень

Артист Дмитро Коляденко зізнався, скільки заробляϵ за місяць і яку суму винен банку. Хореограф не маϵ заробітків, які були раніше. Однак на оренду квартири чи номеру в готелі йому цілком вистачаϵ.

Хореограф і шоумен Дмитро Коляденко розсекретив, скільки грошей він заробляϵ протягом місяця і на що саме витрачаϵ зароблені гроші. За словами артиста — до початку повномасштабного вторгнення заробітки в нього були значно більшими. Однак назбирати на власну квартиру йому так і не вдалось.

Коляденко зізнався, що зараз витрачаϵ кошти тільки на найнеобхідніші речі. Йому вистачаϵ грошей на те, щоб сплатити оренду житла, купити їжі та ліків за необхідності, а ще — заправити автомобіль и сплатити за стоянку.

Дмитро Коляденко повідомив журналістам, що зараз його щомісячний заробіток становить приблизно 2 тисячі доларів. Окрім поточних розходів шоумен також сплачуϵ кредит у банку, сума якого сягаϵ 75 тисяч гривень.

Крім того, Коляденко повідомив, що дуже любить орендувати житло та номери в готелях.

Для мене вдома — це коли я в готелі — зізнався відомий артист

І це не дивно, враховуючи його сферу діяльності. Дмитро Коляденко більшу частину свого життя перебуваϵ на гастролях і у відрядженнях. Такий спосіб життя став для Коляденка звичним.

Шоумен Дмитро  Коляденко розповів про свої щомісячні заробітки
Шоумен Дмитро Коляденко розповів про свої щомісячні заробітки

Артист розповів, що на оренду житла в нього йде приблизно 1 тисяча доларів. Ще 6 тисяч гривень він платить за стоянку транспортного засобу. Також гроші щомісяця потрібні на їжу та ліки.

Що стосуϵться кредитних зобовʼязань, то ці гроші він позичав в одному з українських банків для того, аби було на що жити. Окрім того, певна сума коштів потрібна музиканту для зйомки кліпів і запису нових пісень.

Зараз Дмитро Коляденко працюϵ в балеті. На місяць вдаϵться заробити близько 2 тисяч доларів. З 1996 року Коляденко мешкаϵ в українській столиці, місті Киϵві.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".