В житті Ольги Жуковцової трапилося 2 кохання – до хулігана та кавеенника: “Ми не цінуємо те, що в нас є”

Ольга Жуковцова ще в студентські роки закохалася у колегу з КВК. Довгих 5 років чекала на освічення від Діми. Нині чоловік бореться з захворюванням, яке позбавило можливості ходити. Чому розлучилися?

У 14 років Ольга Жуковцова (тоді ще Кіяшко) закохалася вперше. Звісно, обранцем дівчинки-підлітка став місцевий хуліган. Ці стосунки тривали до 10 класу, допоки дівчина не взялася за розум і не почала готуватися до вступу в університет.

Одного дня Оля виставила молодика за двері й наказала більше не приходити. А мамі сказала, щоб не кликала її до телефону, коли парубок телефонуватиме. Жінка дуже зраділа і навіть дозволила доньці безперешкодно користуватися комп’ютером.

Ольга Жуковцева розповіла, чому розлучилася з Дмитром

Поштовхом до розставання з коханим стала новина, що подруга Олі завагітніла від товариша її хлопця. Дівчина в один момент усвідомила, що і з нею може трапитися подібне. І тоді прощавай освіта, тому весь 11 клас віддала сидінню за підручниками.

Взагалі Ольга швидко захоплюється чоловіками. У неї чотири рази траплялися серйозні стосунки. Ось і в Діму закохалася з першого погляду. Вони поїхали з командою КВК з Запоріжжя до Дніпра.

Ольга Жуковцева розповіла, чому розлучилася з Дмитром

У них у місті не було прийнято яскраво вбиратися. Тож коли дівчина побачила на сцені хлопця у червоній футболці з ланцюжком на джинсах, тунелями у вухах, із довгим волоссям, це її неабияк вразило, й вона запам’ятала Жука з Дніпра.

Ближче познайомилися вони вже у Сочі. Ольга ненароком розбила скло у готельному номері. Діма заплатив за це. Тож довелося кілька разів їздити в Дніпро, щоб розрахуватися з боргом частинами.

Ольга Жуковцева розповіла, чому розлучилася з Дмитром

Дівчина усвідомила, що закохалася в дніпрянина, тому дала відставку своєму хлопцю. У Дмитра на той момент була дівчина, тож Оля дуже страждала через це. Зустрілися вони лише через 5 років. Молодик приїхав до Києва, передивився виставу у театрі гумору й сказав дівчині: “Я з тобою одружуся”.

Ольга була найщасливішою на світі жінкою. Згодом із благовірним трапилося нещастя. Дмитро з друзями поїхали до Польщі вболівати за ФК “Дніпро”. Просто під час матчу Жуковцов знепритомнів.

Ольга Жуковцева розповіла, чому розлучилася з Дмитром

Згодом з’ясувалося, що в нього трапився інсульт спинного мозку. Але тоді Діма не звернувся до лікарні. Відлежався у ліжку, а вже в потязі у нього відмовили ноги. Це трапилося 2015 року, коли сину Льошику було всього 1,5 рочка.

Оскільки хворий дуже пізно звернувся за медичною допомогою, та ще й перший діагноз йому виставили грижу, чоловік і досі перебуває на інвалідному візку. Акторка “Жіночого кварталу” сподівається, що колись розроблять такі технології, які допоможуть Дмитру встати на ноги.

У лютому 2022 року пара розлучилася. Тепер Дмитро живе з 10-річним сином у Туреччині, а матуся час від часу навідує дитину. Повертатися до України, поки існує небезпека, син із батьком не планують.

Нові статті

Схожі статті

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?

“Наша душа”: Ауріка Ротару розповіла про останній концерт Ніни Матвієнко і її настанови для українців

Ауріка Ротару поділилася спогадами про Ніну Матвієнко. Співачка пригадала, де пройшов останній концерт української квіткі-душі – Ніни Митрофанівни. Не оминула увагою і її настанови для українців.

Маленькі зірки на великій сцені: як показали себе Марія Яремчук, Варвара Кошова та Ліза Ткач у талант-шоу

Зіркові діти на українській сцені: Варвара Кошова, Єлизавета Ткач і Марія Яремчук заслуговують на увагу публіки та роблять свої перші кроки в шоу-бізнесі.