Зірку “Все буде добре” Надію Матвєєву насправді звуть не Надя: чому 55-річна змінила своє реальне ім’я

Відома телеведуча Надія Матвєєва відверто зізналась, що насправді вона має зовсім інше ім'я з народження: чому зірка вирішила його змінити та як насправді звати?

Телеведуча Надія Матвєєва завоювала серця мільйонів глядачів під час ведення програми “Все Буде Добре” та нещодавно вона розповіла правду, яка всіх здивувала. Серед цієї правди пролунали кілька вибухових зізнань щодо її сім’ї, зовнішності, та минулих стосунків. Проте найбільш вразило прихильників те, що з’ясувалось, ніби Надія, яку всі ми знали, насправді виявилася не Надією, а Людмилою.

Матвєєва розповіла, що у паспорті вона вказана як Людмила, але про цей факт мало хто знав. Зміну імені вона пояснює потребою у веденні телевізійної кар’єри, проте не планує її офіційно реєструвати. Навіть деякі її найближчі друзі і родичі знають її як Надію, а не Людмилу.

Надія Матвєєва відверто зізналась, що насправді має інше імʼя. Фото з Instagram @nadezhda_matveeva_nadya
Надія Матвєєва відверто зізналась, що насправді має інше імʼя. Фото з Instagram @nadezhda_matveeva_nadya

Людмилою її називають лише найближчі люди – мама та двоє подруг. Псевдонім “Надія” був прийнятий через професійну діяльність на телебаченні, хоча офіційно змінювати своє ім’я вона досі не планує.

Також Надія відверто говорить про свій вік та наразі їй 55 років. Зірка не намагається утримувати це в секреті. Телеведуча поділилась тим, як їй вдається виглядати молодшою за свій вік та розповіла, що може вдаватись до деяких процедур. Вона згадала про такі косметичні процедури, як уколи краси, ботокс та збільшення губ.

Надія Матвєєва відверто зізналась, що насправді має інше імʼя. Фото з Instagram @nadezhda_matveeva_nadya
Надія Матвєєва відверто зізналась, що насправді має інше імʼя. Фото з Instagram @nadezhda_matveeva_nadya

Вона стверджує, що це не лише необхідно у її віці, але і може допомогти зберегти природний вигляд без негативних наслідків. Надія також зазначила, що вона часто піддається хейтерським атакам через свою публічну діяльність.

Нагадаємо, що наразі Надія Матвєєва перебуває у стосунках з чоловіком, який на 20 років за неї молодший, але жодних подробиць зірка не розповідає, лише іноді може опублікувати з ним фото, де видно його зі спини.

Нові статті

Схожі статті

На них дивляться мільйони: за ким в соцмережах найбільше слідкують українці – Каменських, Брежнєва та інші

Деякі з них більш відверті з аудиторією, а хтось тримає своє життя якомога далі від публічних постів та сторіз? Українські знаменитості, які мають найбільшу аудиторію: Дорофєєва, Брежнєва та інші.

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?