KOLA присвятила пісню біглому татку: чоловік поїхав на знімання до Голлівуду й не повернувся до доньки

За версією музичної премії YUNA, KOLA є найкращою співачкою в Україні у 2024 році. Окрім радості за визнання, на серці 31-річної артистки є й біль через непорозуміння з рідним батьком.

Маючи визнання в Україні, Анастасія Прудіус так і не дочекалася слів підтримки від найріднішої людини – свого батька. Коли дівчина вийшла на сцену “Голосу країни”, тато, що нині мешкає в Америці, подивився виступ доньки й передав через знайомих, що вона його “спозорила на всю країну”, адже розповіла правду про те, як покинув Настю зовсім маленькою.

Тато KOLA відмовився спілкуватися з донькою

Чоловік, потрапивши в Голлівуд, де знімався у фільмі “Троя”, підправив собі біографію, записавши, що він із росії та скостив з десяток років. Тож виходило, що він ніяк не може бути батьком Насті. Дівчину почали цькувати й звинувачувати в брехні. У відповідь вона виставила свої дитячі світлини з татусем.

Анастасія, перебуваючи в Америці, зробила спробу побачитися з родичем, щоб вибачити його зраду. Та коли зателефонувала, він сказав, що зайнятий і не має можливості зустрітися. Нині ж узагалі заборонив доньці писати й дзвонити йому.

Тато KOLA відмовився спілкуватися з донькою

Чоловіка запросили на знімання в Голлівуд, коли Насті минуло всього 3 рочки. Мама дівчинки сподівалася, що благовірний повернеться, й чекала на це довгих 8 років. Жінці робили пропозиції інші чоловіки, але вона відмовила всім.

Попервах глава родини підтримував дружину з донькою матеріально. Коли майбутній зірці було 11 років, він приїжджав до Харкова. І хоч привіз Насті купу подарунків, сказав дружині, що має намір одружитися з американкою, тому попросив розлучення.

Тато KOLA (справа) відмовився спілкуватися з донькою

Нині в Олега Прудіуса є ресторан, спортивний зал й купа іншого бізнесу за океаном. Тож не бідує. Тим часом його талановита донька посунула на YUNA Дорофєєву та Jerry Heil, забравши статуетку собі.

Вона йшла до цієї нагороди довгих 10 років. І хоча співачці вже минув 31 рік, вона ніяк не може відкинути дитячу образу на батька, який не цікавиться долею доньки. Навіть присвятила йому пісню Salut papa.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?