Хвороба її перемогла: 53-річна зірка серіалу “Моя прекрасна няня” Анастасія Заворотнюк померла від раку

Донька відомої акторки Анастасії Завротонюк у своїх соціальних мережах повідомила, що минулої ночі зірки серіалу "Моя прекрасна няня" не стало: що відомо?

В ніч на 30 травня 2024 року з життя пішла відома російська акторка Анастасія Заворотнюк, яка здобула популярність завдяки своїй ролі у серіалі “Моя прекрасна няня”. Її смерть стала наслідком тривалої боротьби з важкою хворобою, яка протягом кількох років виснажувала її організм.

У віці 53 років Анастасія Заворотнюк протистояла пухлині мозку, яка зрештою і спричинила її смерть. Про це повідомили через її Instagram-сторінку. Анастасія залишила глибокий слід у світі кіно та телебачення, завоювавши серця мільйонів глядачів своєю харизмою, талантом та незрівнянною грою на екрані.

Зірка серіалу Моя прекрасна няня Анастасія Заворотнюк померла, Фото з Instagram @anna_zavorotnyuk
Зірка серіалу Моя прекрасна няня Анастасія Заворотнюк померла, Фото з Instagram @anna_zavorotnyuk

Акторка завжди відчувала підтримку своїх шанувальників, які щиро бажали їй здоров’я та молилися за її одужання. Незважаючи на важку хворобу, зірка продовжувала надихати та залишалася улюбленицею багатьох. Смерть Анастасії Заворотнюк стала значною втратою для світового кінематографу та її численних шанувальників. Вона залишила незабутній слід завдяки своєму таланту, доброті та силі духу.

У 2019 році в Анастасії Заворотнюк було виявлено агресивну форму раку мозку, після чого акторка майже не з’являлася на публіці. Незважаючи на важкі обставини, її близькі постійно інформували про те, що вона мужньо бореться з недугою. Медичні прогнози не давали великої надії на одужання, а один із онкологів за рік до смерті акторки прогнозував їй не більше двох місяців життя.

Зірка серіалу Моя прекрасна няня Анастасія Заворотнюк померла, Фото з Instagram @a_zavorotnyuk
Зірка серіалу Моя прекрасна няня Анастасія Заворотнюк померла, Фото з Instagram @a_zavorotnyuk

У мережі з’являлася інформація про те, що у акторки розвинувся частковий параліч правої частини тіла, після чого медики підключили її до апарату штучної вентиляції легень. Незадовго до її смерті поширилися чутки про те, що вона втратила здатність говорити. Ці припущення з’явилися після того, як донька Заворотнюк опублікувала в Instagram-stories повідомлення про те, як їй важко переживати неможливість радитися з матір’ю.

Таким чином, пам’ять про Анастасію Заворотнюк залишиться у серцях її шанувальників та колег, які будуть згадувати її як талановиту, добру і надзвичайно сильну особистість.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?