Новий “Холостяк” Олександр “Терен” Будько дав інструкцію учасницям: якою має бути його ідеальна дівчина

Олександр "Терен" Будько нещодавно став новим героєм реаліті-шоу "Холостяк". Він прийшов на програму у пошуках кохання і розповів, якою повинна бути ідеальна дівчина, щоб йому сподобатися.

Новий український “Холостяк” Олександр “Терен” Будько — громадський діяч, ветеран українсько-російської війни, військовий, учасник національної збірної “Invictus Games”, а ще — письменник та автор книги “Історія впертого чоловіка”. Такий сильнийі мужній чоловік із широким різноманіттям інтересів просто не може не сподобатись дівчатам. А ось якою повинна бути справжня дівчина, щоб він сам звернув на неї увагу? Новий “Холостяк” назвав головну якість характеру жінки, яка його точно приваблює.

На думку Олександра “Терена” Будько – він точно зверне увагу на дівчину, яка буде щирою. Герой реаліті-шоу наголосив, що серед учасниць вибере ту, яка прийшла на проєкт не за марнославством, популярністю і купою шанувальників. Для нього важливіше, щоб обраниця дійсно була налаштована на знайомство.

Олександр Будько також зазначив, що ніколи не зверне уваги на російськомовних жінок. І третій критерій, який буде приваблювати його в дівчині – це обізнаність. Наприклад, для Олександра важливо, щоб перед участю в шоу жінка встигла передивитись усі випуски програми “Відвал ніг”, яке веде він сам на майданчику Youtube. В рамках цього проєкту Терен, який втратив на війни обидві нижні кінцівки і зараз пересувається на протезах — перевіряє різні українські міста на безбарʼєрність. Він вважає, що сучасна українська дівчина зобовʼязана бути обізнаною в проблемах людей з інвалідністю.

Олександр “Терен” Будько до повномасштабного вторгнення росії багато уваги приділяв спорту, обравши для себе напрямок єдиноборств та пауерліфтингу. Після 24 лютого 2022 року вступив до лав ЗСУ як доброволець, а вже в травні цього ж року опинився на фронті у складі батальйону “Карпатська Січ”. В день Незалежності України 24 серпня був важко поранений і лишився без обох нижніх кінцівок. Але зміг зберегти силу духу, відновитись та стати на протези.

Олександр Терен Будько розповів, які дівчата йому подобаються
Олександр Терен Будько розповів, які дівчата йому подобаються

Зараз Олександр Будько веде активну діяльність, повʼязану із соціалізацією військових, які отримали поранення на фронті.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?