Куди зник Павло Костіцин: зірковий ведучий українського телебачення, який вів ту саму “Битву екстрасенсів”

Спочатку був на усіх екранах українського телебачення та навіть запропонував одружитись Надії Матвєєвій на знімальному майданчику, але потім раптово зник: де наразі ведучий Павло Костіцин?

Павло Костіцин, відомий телеведучий, був частим гостем на різноманітних світських заходах і навіть активно розмовляв про своє майбутнє одруження з телеведучою Надією Матвєєвою, його колегою з телеканалу “СТБ”. Здавалося, їхні стосунки прогресували, і вони стали центром уваги для багатьох шанувальників. Однак у лютому 2022 року Павло раптово зник із медійного простору, залишивши своїх прихильників у стані невизначеності.

Павло Костіцин та Надія Матвєєва
Павло Костіцин та Надія Матвєєва

Надія Матвєєва і Павло Костіцин, як відомі та популярні ведучі на завоювали серця глядачів своєю непересічністю. Надія вражала своїм природним шармом та відкритістю, виходячи за межі стандартного образу телеведучої та дикторки. Тим часом, Павло, який вів програму “Битва екстрасенсів”, вдало втілив в собі дух загадковості та таємничості.

Павло Костіцин та Надія Матвєєва
Павло Костіцин та Надія Матвєєва

У 2015 році стало відомо про їхні “заручини”, які вони оголосили на знімальному майданчику, але це не несло ніякого сенсу. Пізніше їх бачать разом на світському заході, де Надія весело приміряє весільну сукню. Однак подальше спільне проведення часу зірок та публічні виступи разом раптово припинились. Це стало джерелом питань для багатьох шанувальників, адже розпалений інтерес до їхньої пари швидко згас та публіка сприйняла це все як жарт.

Телеведучий Павло Костіцин розповів, куди зник з екранів
Телеведучий Павло Костіцин розповів, куди зник з екранів

Доля Павла Костіцина, як і життя багатьох українців, переплелася з подіями 24 лютого, розділившись на дві частини. Він був на піку своєї медійної активності, зосереджуючись на розвитку свого індивідуального бренду. У 2021-му році він взяв участь у проєкті “Маска” на каналі “Україна”, підкоривши глядачів своїм музичним талантом.

Телеведучий Павло Костіцин розповів, куди зник з екранів
Телеведучий Павло Костіцин розповів, куди зник з екранів

Але після 6 лютого 2022 року від Павла не надходило жодних свіжих відомостей. Його активність у соціальних мережах припинилась. Зникнення Павла Костіцина породило безліч питань. Чи сталося щось серйозне, чи він просто вирішив взяти паузу від медійності?

Інші обговорювали, чи не міг він потрапити в складну ситуацію через політичні або суспільні події, які зазнала Україна. Незважаючи на безліч теорій, одне залишалося очевидним: Павло Костіцин зник безвісти, залишивши своїх шанувальників у стані невизначеності та поки що без відповідей на запитання про своє майбутнє.

Нові статті

Схожі статті

Суддя “Х-Фактору” в нього не повірив, дарма: як Діма Монатік піднявся на вершину слави і прославив Україну

Дмитро Монатік сьогодні є одним із найпопулярніших артистів України. Його творчість підкорює серця українців, а пісні можна знайти в плейлистах майже кожного. Але як почав свій шлях молодий чоловік?

Не холостяк, як думають всі: 43-річний Сергій Притула показав, як виглядає його дружина, з якою двоє дітей

Шоумен Сергій Притула подобається багатьом жінкам, але його серце вже понад 9 років належить лише одній: як виглядає друга дружина чоловіка, з якою у них двоє донечок?

Перший Ані Лорак розстався з третьою: Анастасія Фоксі приголомшила причинами розлучення з Налчаджиоглу

Екс-чоловік Ані Лорак Мурат Налчаджиоглу та його третя дівчина Настя Фоксі – більше не разом. Що сталось у парі і чому чергова кохана вирішила піти геть від турецького бізнесмена?

“Друзі, вітайте!”: 48-річна Наталія Могилевська зізналась, яку максимальну вагу їй вдалось скинути за день

Наталія Могилевська вирішила влаштувати марафон до свого 49-річчя та має на меті схуднути на кілька кілограмів - яку вагу співачці вже вдалося скинути?