Ровесницям Артема Пивоварова прохання не турбувати: артист обирає жінок на 4-5 років старших за себе

Артем Пивоваров навідріз відмовляється говорити про особисте життя, але Раміні Есхакзай таки вдалося розговорити улюбленця мільйонів українців, і дещо цікаве ми все ж дізналися.

Артем Пивоваров зростав у невеликому містечку на Харківщині. Нині у Вовчанську йдуть бої, тож співак не може сказати, чи вцілів його будинок під обстрілами. Щойно прикордонне місто було деокуповано у 2022 році, він забрав звідти маму й перевіз до Харкова.

Дитинство та юність відомого артиста минули саме в цьому провінційному місті. Життя там кардинально відрізнялося від Харкова, куди згодом Тьома поїхав навчатися. Але спогади нікуди не поділися – залишилися.

Артем Пивоваров віддає перевагу дівчатам, старшим за нього

Окрім всіляких хуліганських вчинків, підліток, звісно ж, звертав увагу на осіб протилежної статі. Та ровесниці чи маленькі дівчатка його не цікавили. Починаючи з 13 років, Пивоваров зустрічався виключно з дорослими дівчатами 17-18 років.

Артем Пивоваров віддає перевагу дівчатам, старшим за нього

Приховувати власний вік не було потреби, адже всі довкола чудово знали все про всіх. Цноти юнак позбувся у 14 років. Його обраниці на той момент минуло 17 років. Провінційні дівчата мали тяжіння до поганих хлопців, тож треба було тримати марку й відповідати їх очікуванням.

Артем Пивоваров віддає перевагу дівчатам, старшим за нього

Мама довго не могла втямити, звідки у сина взявся такий тяжкий гайморит, що навіть довелося робити хірургічне втручання. А 14-річний Тьома їй не розповів, що перебуваючи напідпитку, заснув морозної днини прямо на пам’ятнику, от і застудився.

Отже, Артем поводився так, як від нього очікувало оточення. А коли опинився у Харкові й побачив зовсім інше відношення до життя, був неабияк вражений. У Вовчанську всім було байдуже до його музики, а тут він відчув неприкриту зацікавленість і неначе отримав крила.

Нові статті

Схожі статті

“Звітую більш детально”: Монатік розсекретив суму, яку заробив на весіллі в Італії, де був з Галкіним

Всю суму спрямував на добрі справи: Дмитро Монатік зізнався, який гонорар йому вдалося отримати за виступ на весіллі в Італії, де ведучим був Максим Галкін.

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: варто спробувати себе в іншому напрямку – все вийде

Гороскоп на 19 липня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: вам випаде шанс спробувати себе у зовсім іншій діяльності - це буде вам до душі, тому сміливо дійте!

“І я була щаслива”: Лайма Вайкуле взяла приклад з Галкіна та вперше заспівала українською (ВІДЕО)

Латвійська співачка Лайма Вайкуле привернула увагу користувачів соцмереж неперевершеним виконанням пісні на українській мові. Яку композицію вона виконала і де саме?

На чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та Могилевська: Солідні авто для солідних імен

"Один факт" знає, які авто обирають українські зірки для себе. Чому надають перевагу – комфорту, розміру, ціні, розкоші? Показуємо, на чому їздять Ірина Білик, Дмитро Монатік, Юрій Горбунов та інші.