Вішав штори, а тепер на милицях: зірка каналу 1+1 Єгор Гордєєв розповів, що має серйозну травму

Телеведучий каналу 1+1 Єгор Гордєєв розповів про інцидент, який з ним трапився досить неочікувано: що сталося з зіркою та як себе почуває? Подробиці.

Відомий телеведучий та зірка каналу 1+1 Єгор Гордєєв отримав серйозну травму ноги під час побутових справ. Він вішав штори у своїй квартирі, паралельно намагаючись приєднатися до відеоконференції в Zoom. Це поєднання двох завдань одночасно стало причиною втрати рівноваги та падіння, що спричинило травму ноги. Тепер ведучий змушений носити гіпс і пересуватися на милицях.

У своєму пості Єгор Гордєєв наголосив, що можна працювати над багатьма проєктами одночасно і жити в режимі мультизадачності 24/7, але рано чи пізно настає момент, коли організм дає зрозуміти, що потрібно зупинитися. За його словами, така подія є своєрідним сигналом від життя, який змушує задуматися про свої можливості та уникати перевтоми.

Зірка каналу 1+1 Єгор Гордєєв розповів про серйозну травму. Фото з Instagram @yegorgordeev
Зірка каналу 1+1 Єгор Гордєєв розповів про серйозну травму. Фото з Instagram @yegorgordeev

Травма змусила Гордєєва переглянути своє ставлення до щоденних завдань і подбати про своє здоров’я, оскільки тепер він має справлятися з повсякденними справами з певними обмеженнями. Незважаючи на труднощі, він зберігає позитивний настрій і продовжує активно спілкуватися з аудиторією, ділитися своїми думками та досвідом.

Таким чином, випадок з Єгором Гордєєвим нагадав про важливість зваженого підходу до роботи та відпочинку, а також про необхідність вчасно звертати увагу на сигнали свого тіла, щоб уникнути серйозних наслідків.

Зірка каналу 1+1 Єгор Гордєєв розповів про серйозну травму
Зірка каналу 1+1 Єгор Гордєєв розповів про серйозну травму

Незважаючи на отриману травму, Єгор Гордєєв продовжив виконувати свої професійні обов’язки. Вранці він з’явився на роботі разом зі своєю колегою Нелею Шовкопляс, щоб привітати глядачів програми “Сніданок з 1+1”. Це свідчить про його відданість справі та професіоналізм, адже навіть фізичний дискомфорт не став на заваді виконанню своїх зобов’язань перед аудиторією.

Глядачі, які зібралися біля екранів, змогли насолодитися звичним ранковим випуском, не здогадуючись про труднощі, з якими довелося зіткнутися ведучому. Вихід на роботу попри травму підкреслює його сильний характер і відданість професії.

Нові статті

Схожі статті

“Так, я йому зрадила”: 57-річна Ольга Сумська назвала реальну причину розлучення з першим чоловіком

Віталій Борисюк не є першим чоловіком в Ольги Сумської, адже до цього акторка була одружена з Євгеном Паперним, але не склалось через одну просту причину.

Дуже довге волосся під руками, ще й зеленого кольору. Леся Нікітюк викликала фурор своїм виглядом

36-річна Леся Нікітюк проводить літо біля басейнів з прохолодною водою. Нещодавно зірка здивувала соцмережі своїм зовнішнім виглядом. Навіщо Леся пофарбувала волосся під пахвами в… зелений колір?

“Я їду на Мальдіви!”: Наталія Могилевська розповіла, що разом зі своєю сімʼєю відправляється у відпустку

Наталія Могилевська повідомила радісну новину - співачка відправляється на відпочинок, а саме на українські Мальдіви та бере з собою чоловіка та доньок. Подробиці.

Веде донжуанський спосіб життя: що відомо про всіх коханок Сергія Жадана до і після Христини Соловій

Приголомшливий поет, фронтмен гурту "Жадан і собаки", співак Сергій Жадан справжній ловелас. Чоловік вдало підкорює серця обраниць, але які жінки можуть претендувати на місце музи артиста?