“Зараз ледве стою”: 58-річний Віктор Павлік вперше розповів про свою реабілітацію після складної операції

Відомий співак Віктор Павлік зізнався, як почуває себе та як проходить його реабілітація: що відомо про стан здоров'я зірки, який тривалий час перебуває серед людей в білих халатах.

Віктор Павлік нещодавно розповів про свій стан здоров’я після перенесеної операції на серці. Після складного хірургічного втручання він наразі знаходиться в процесі реабілітації, який триватиме ще кілька місяців.

Відновлення співака супроводжується значним болем, і йому необхідно приймати знеболювальні препарати. Особливе занепокоєння викликають обмеження, встановлені лікарем. Віктору заборонено керувати автомобілем та мотоциклом, а також підіймати важкі речі. Він відзначив, що наразі ледве може стояти, адже його грудна клітка ще заживає, а біль у грудині залишається дуже сильним.

Віктор Павлік розповів про реабілітацію після операції на серці
Віктор Павлік розповів про реабілітацію після операції на серці

Лікарі рекомендували утриматися від керування автомобілем щонайменше місяць, а краще й більше. Підйом предметів, важчих за один кілограм, також заборонено, що навіть унеможливлює підняти дитину на руки. Протягом усього літа Віктору не можна буде сідати за мотоцикл, що для нього є серйозним випробуванням, адже він дуже хоче це зробити.

Віктор Павлік зараз проходить складний етап у своєму житті, адже йому доводиться долати труднощі реабілітаційного періоду після серйозної операції на серці. Попри нові обмеження, які диктує його стан здоров’я, він налаштований на повне відновлення.

Віктор Павлік розповів про реабілітацію після операції на серці
Віктор Павлік розповів про реабілітацію після операції на серці

Віктор Павлік з’явився на світ із серйозною вадою серця, яка з самого дитинства ставила його життя під загрозу. З роками стало зрозуміло, що необхідна хірургічна операція для заміни одного з серцевих клапанів на штучний, що дало б йому шанс на продовження життя. Дружина музиканта, Катерина Репяхова, повідомляла, що під час операції лікарі боролися за його життя чотири години поспіль.

Після цієї складної процедури Віктор Павлік провів дві доби в реанімації, де медики продовжували пильно контролювати його стан. Через десять днів перебування в клініці він нарешті був виписаний, що стало важливим кроком на шляху до повного одужання та повернення до звичного життя.

Нові статті

Схожі статті

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.