Втекла далеко та мовчить: Ольга Сумська показала, як виглядає її старша донька Тоня – схожість стовідсоткова

Ольга Сумська зловила ностальгію під час дня народження її старшої доньки Антоніни Паперної, яка живе в Москві: що побажала акторка для своєї дитини?

Українська актриса Ольга Сумська завжди ставила акцент на обережність у висловлюваннях, особливо коли йшлося про її старшу доньку, Антоніну Паперну, яка активно займається акторською діяльністю та мешкає у Росії.

Ольга Сумська публічно привітала свою доньку з днем народження у своєму Instagram. Вона оприлюднила кілька старих родинних фотографій з Антоніною, включаючи знімок з покійною матір’ю Ольги Сумської. Цей жест виражав безмежну любов та підтримку у цей особливий день.

Ольга Сумська показала, як виглядає її старша донька, яка перебуває в Росії. Фото з Instagram @olgasumska
Ольга Сумська показала, як виглядає її старша донька, яка перебуває в Росії. Фото з Instagram @olgasumska

Ігноруючи можливі коментарі своїх підписників у соціальних мережах, Ольга Сумська висловила своє поздоровлення й побажання доньці:

“Обожнюю! Моя рідненька, з днем народження! Люблю.”

Ольга Сумська показала, як виглядає її старша донька, яка перебуває в Росії. Фото з Instagram @olgasumska
Ольга Сумська показала, як виглядає її старша донька, яка перебуває в Росії. Фото з Instagram @olgasumska

Донька Ольги Сумської та Євгенія Паперного, Антоніна Паперна, займається активною акторською діяльністю в Москві, де перебуває вже тривалий час. Навіть після можливості повернутися до України після 24 лютого 2022 року, вона вирішила залишитися в Росії.

Тоня Паперна, яка є дружиною відомого російського актора Володимира Яглича та матір’ю двох дітей, за словами її матері, не може легко відокремитися від своєї родини та переїхати. Ольга Сумська відчуває сильний біль, коли на неї направляють запитання щодо перебування Антоніни в Москві. Вона відмовляється пояснювати її дії перед кимось.Ольга Сумська показала, як виглядає її старша донька, яка перебуває в Росії

Ольга Сумська показала, як виглядає її старша донька, яка перебуває в РосіїНавіть сама акторка не знає, чи має її донька російський паспорт, що показує, що це не обговорюється в їхній родині. Вона визнає, що просто молиться за Антоніну та своїх онуків і дуже хоче знову їх побачити.

Нові статті

Схожі статті

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?

Як правильно користуватись бойлером, щоб не віддавати за електроенергію останні гроші: експертні поради

Бойлер — один з найбільш затратних в плані споживання електричної енергії прилад. Як правильно ним користуватися, щоб від сум в платіжках не темніло в очах? Читайте детальніше на сайті "Один Факт".