Не кожному так пощастило: Павло Зібров розповів, яку пенсію він отримує – більша за мінімальну зарплатню

Народний артист України Павло Зібров розсекретив пенсію, яку він отримує: все починалось з малої суми та тепер вона більша за мінімальну зарплатню. Подробиці.

Український співак Павло Зібров нещодавно розповів про розмір своєї пенсії, яку йому підвищили. Згідно з його словами, пенсії в Україні залишаються досить скромними, і він був здивований, побувавши за кордоном, побачивши, що можуть дозволити собі пенсіонери в інших країнах. Наразі Павло Зібров отримує пенсію у розмірі 8,3 тисячі гривень.

Пенсійні виплати Павлу Зіброву нараховуються за вислугою років, до яких додається надбавка за звання народного артиста України, участь у бойових діях та грамоти “За заслугу”. З певною іронією він зазначив, що з такою пенсією може вважатися багатієм, оскільки середній розмір пенсій в Україні значно нижчий.

Павло Зібров зізнався, яка в нього пенсія як у народного артиста України
Павло Зібров зізнався, яка в нього пенсія як у народного артиста України

Подорожуючи за кордон, він часто звертає увагу на те, як там пенсіонери відправляються на круїзи та насолоджуються життям. Павло Зібров вже має пенсійне посвідчення, і його пенсійний шлях починався з дуже низької суми. Він порівнює свій досвід із життям пенсіонерів у західних країнах і зазначає, що в Україні пенсіонери мають значно менші можливості для гідного життя на пенсії.

Спочатку розмір пенсії співака становив 2500 гривень, потім поступово збільшився до понад 4000 гривень, а зараз сягає 8300 гривень. Артист вважає себе багатою людиною на фоні такої різниці.

Павло Зібров зізнався, яка в нього пенсія як у народного артиста України
Павло Зібров зізнався, яка в нього пенсія як у народного артиста України

Окрім пенсії, співак має додаткові джерела доходу. Павло Зібров час від часу проводить успішні концерти, а також займається викладацькою діяльністю. Концерти бувають різних типів, серед яких благодійні та комерційні. Однак часто виникає необхідність організовувати касові концерти, щоб покрити витрати на організацію.

Організатори концертів проявляють глибоке розуміння ситуації на економічному фронті, усвідомлюючи, що значна частина аудиторії не може собі дозволити витратити велику суму на квитки. Таким чином, вони знижують ціни на квитки до більш доступного рівня, щоб привернути більше людей.

Павло Зібров зізнався, яка в нього пенсія як у народного артиста України
Павло Зібров зізнався, яка в нього пенсія як у народного артиста України

Павло збірок знаходиться у числі викладачів у навчальному закладі, ректором якого є Михайло Поплавський. Висловлюючи свою вдячність за цю можливість викладати, артист підкреслює, що протягом двох років здійснює керівництво кафедрою в цьому університеті.

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка з весни 2022 року прийняла у себе чи не найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?