У Мережі спливла правда про перший шлюб Ігоря Кондратюка: не такий вже й однолюб, яким здавався

Відомий продюсер Ігор Кондратюк в одному з інтерв'ю обмовився, що Олександра Городецька є не першою його дружиною та від був до неї одружений: хто був до цього у чоловіка?

Український телеведучий та продюсер Ігор Кондратюк, відомий своєю різкою думкою на публіці, дуже рідко розкриває деталі свого особистого життя, що викликає зацікавленість серед шанувальників. Виявляється, що цей відомий шоумен неодноразово вступав у шлюб. Наразі його гармонійний союз з Олександрою Городецькою є прикладом щасливого сімейного життя, де троє дітей – два сини, Сергій і Данило, і донька Поліна.

Ігор Кондратюк розповів, що був одружений двічі
Ігор Кондратюк розповів, що був одружений двічі

Кондратюк не згадував деталей свого попереднього шлюбу до Олександри, але підкреслив, що він та його дружина Олександра разом з 1996 року. Це відкриття стало несподіваним для багатьох, оскільки прихильники завжди думали, що шлюб з Городецькою перший та останній. Але як виявилось навіть публічні особистості мають свої таємниці та непередбачувані історії в минулому.

Як відомо, дружина Ігоря Кондратюка є його правою рукою в фінансових справах. Кондратюк визнає, що хоча їхнє подружнє життя не знаходилося на межі розриву, але вони час від часу стикалися з серйозними конфліктами. Шоумен ділиться, що навіть після закінчення робочого дня вони не можуть просто так переключитися на домашні справи, у них завжди присутня робота. Незважаючи на це, у стосунках Олександри та Ігоря Кондратюка незмінно залишається елемент ніжності та романтики.

Ігор Кондратюк розповів, що був одружений двічі
Ігор Кондратюк розповів, що був одружений двічі

Нагадаємо, що пара познайомилась, коли Олександра працювала бухгалтером, а Ігор — на посаді. Ще на тому етапі їхнього знайомства вони відчули особливу взаємну цікавість, яка згодом перетворилася на почуття.

Помітні зміни сталися зі Сашею, яка, будучи веселою дівчиною, тепер, за словами Ігоря, стала більш серйозною, особливо з урахуванням наявності трьох дітей. Її легкість ставлення до життя одразу привернула увагу Ігоря. Згодом вони зрозуміли, що мають багато спільного, розуміючи один одного з півслова.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.