Від 25 років живуть разом: ТОП-3 найміцніші пари шоу-бізнесу – Руслана, Ольга Сумська, Павло Зібров

Пережили багато всього, але все одно залишились разом: найвідоміші пари українського шоу-бізнесу, які разом вже понад 25 років - Ольга Сумська, Павло Зібров, Руслана Лижичко.

Український шоу-бізнес завжди славився своїми видатними та неперевершеними парочками, які не лише зачаровують глядачів своїми виступами, а й здатні вражати своїми міцними стосунками. Серед них особливо виділяються ТОП-3 найміцніші пари, які є візитною карткою українського естрадного світу.

Павло Зібров та Марина

Павло Зібров та його дружина Марина вже майже тридцять років перебувають у шлюбі. Їхня історія знайомства розпочалася у 1992 році під час одного з творчих вечорів. Павло, відчуваючи впевненість у своїх почуттях, вирішив завоювати серце Марини, і це йому вдалося. Після двох років знайомства вони вирішили узаконити свої стосунки та одружилися. Наразі пара виховує двох дітей: сина Олександра та доньку Діану.

Павло Зібров і його дружина Марина завжди діляться секретами міцного шлюбу, які допомагають їм зберігати свої стосунки протягом багатьох років. Їхні поради можуть стати корисними для інших пар, які прагнуть зміцнити свої взаємини та побудувати тривалий союз.

Павло Зібров і Ольга Сумська поділилися секретами міцного шлюбу
Павло Зібров і Ольга Сумська поділилися секретами міцного шлюбу

Руслана та Олександр Ксенофонтов

Схожа історія стосунків трапилася і у Руслани Лижичко та Олександра Ксенофонтова. Руслана, відома українська співачка, звернулася за професійною порадою до рок-музиканта та музичного продюсера Олександра Ксенофонтова. Їхні професійні стосунки поступово переросли у тісну дружбу, яка згодом трансформувалася у романтичні почуття. У грудні 1995 року вони вирішили пов’язати свої життя шлюбом і вже понад двадцять вісім років вони разом, підтримуючи одне одного і долаючи труднощі разом.

Руслана і Ольга Сумська поділилися секретами міцного шлюбу
Руслана і Ольга Сумська поділилися секретами міцного шлюбу

Ольга Сумська та Віталій Борисюк

Історія стосунків Ольги Сумської та Віталія Борисюка також є яскравим прикладом романтичного розвитку подій. У лютому 1991 року українська акторка Ольга Сумська, перед репетицією в театрі, виявила на своєму столику шоколадне серце разом із запискою, яка обіцяла, що її “з’їдять”, як вона цей шоколад. Цей несподіваний жест став вирішальним моментом у її житті, оскільки він поклав початок її коханню до колеги по сцені, актора театру і кіно Віталія Борисюка.

Павло Зібров і Ольга Сумська поділилися секретами міцного шлюбу
Павло Зібров і Ольга Сумська поділилися секретами міцного шлюбу

Після п’яти років романтичних стосунків Ольга Сумська та Віталій Борисюк вирішили одружитися. Цього року вони святкували 28-му річницю свого шлюбу, який дарує їм радість і щастя. За ці роки у їхній сім’ї народилася донька Ганна, яка стала яскравим символом їхнього кохання і щастя.

Нові статті

Схожі статті

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.

Як зберігати кріп на зиму в сухому чи свіжому вигляді: найкращі способи заготівлі зелені – бабусині

Заготівля кропу на зиму — питання, що актуальне для багатьох городників. Взимку вартість кропу в магазинах зростає, тому краще ці прянощі заготувати власноруч ще влітку. Читайте, як це зробити.

Робота в Німеччині: які вакансії пропонують українцям і який мінімум можна заробити за 1 годину праці

Німеччина — одна з країн, яка з весни 2022 року прийняла у себе чи не найбільшу кількість українців. Дізнайтесь, яку роботу там пропонують зараз і скільки платять за 1 годину праці?