Приписують роман з однією, а має іншу? Про особисте життя Олександра Пономарьова можна написати цілу книгу

Олександр Пономарьов завжди приховує своє особисте життя, щоб зберегти щастя в стосунках, але чутки все одно існують та співаку приписують різні романи: чи є у чоловіка жінка та хто вона?

Майже одразу після появи новин про можливий роман між Олександром Пономарьовим та Марією Яремчук, з’явилася інформація про те, що у музиканта є так звана цивільна дружина. Першою про цю жінку згадала колишня дружина Олександра Пономарьова, Вікторія Мартинюк. Вона розповідала про стосунки їхнього сина з батьком та мачухою, що привернуло значну увагу прихильників.

Все стало ще більш заплутано, коли сам Олександр Пономарьов опублікував фотографії, на яких він обіймає загадкову жінку. Після цього новина набула ще більшої популярності, породивши численні спекуляції та чутки.

Олександр Пономарьов розповів подробиці особистого життя
Олександр Пономарьов розповів подробиці особистого життя

Додаткової інтриги додало повідомлення Марії Яремчук кілька років назад про завершення її сценічної кар’єри. Вона повністю зникла з інформаційного простору, що стало осоновю для нових припущень про можливе возз’єднання пари поза камер. Плітки посилилися після того, як стало відомо, що Марія Яремчук народила свого первістка.

Однак, на особистій сторінці Олександра в Instagram з’явився новий допис, де на світлині співак позує поруч з жінкою, на чиєму профілі написано “я та сама”.

Олександр Пономарьов розповів подробиці особистого життя. Фото з Instagram @ponomaryovoleksandr
Олександр Пономарьов розповів подробиці особистого життя. Фото з Instagram @ponomaryovoleksandr

Профіль цієї жінки закритий, тому немає можливості переглянути інші її фотографії або більш детальну інформацію про неї. Це породжує різні припущення: можливо, вона є родичкою Олександра або його близькою подругою чи знайомою. Але також існує ймовірність, що вперше за багато років співак вирішив показати свою обраницю публіці.

Відомо, що після невдалих публічних стосунків Олександр Пономарьов вирішив приховувати своє особисте життя від сторонніх очей. Наразі нічого не відомо про його нинішні стосунки, з ким він живе і як довго вони тривають.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?