За рік до своєї смерті 90-річний Григорій Чапкіс одружився з жінкою, вдвічі молодшою за себе: як живе вдова

У 90 років відомий хореограф Григорій Чапкіс вирішив, що життя лише починається, й почав новий виток з новою квартирою та дружиною. На жаль, підступна корона забрала життя видатної людини-епохи.

У 2020 році, коли всі скаржилися на карантинні обмеження, Григорій Чапкіс, який у дитинстві навіть встиг посидіти у Сталіна на руках, був сповнений оптимізму й надій на світле майбутнє.

Де перебуває вдова Григорія Чапкіса

Відомий хореограф придбав собі нову квартиру й привів туди жіночку, яка була на 52 роки молодша від нього. У пана Григорія такого ж віку була онучка. Григорій Миколайович висловив надію, що четверта дружина залишатиметься з ним поряд до останнього подиху.

Чапкіс і раніше не міг усидіти на місці без руху, а тепер узагалі отримав новий стимул для життя, турботи про 38-річну кохану жінку й підготовки сюрпризів для неї. Чоловік не уявляв себе самотнім, от і був щасливим, що знову закохався.

Де перебуває вдова Григорія Чапкіса: перша й друга дружини

Чапкіс холодної осінньої днини завітав до ювелірного магазину, щоб придбати собі прикрасу. Натомість зустрів долю. Директорка, почувши, що клієнт закашлявся, дала йому пігулку. Вранці ж зателефонувала й поцікавилася, чи прийняв він ліки. Отак усе й закрутилося.

Перший шлюб хореографа з партнеркою Людмилою тривав більш як 2 десятиліття. У ньому народилася донька Лілія. У другому шлюбі з ученицею Наталією на світ з’явився нащадок Грегор.

Де перебуває вдова Григорія Чапкіса: третя дружина

Утретє Григорій Миколайович побрався з адміністраторкою Аллою, з якою розлучився 2016 року після 28 років життя. Одружуватися вчетверте Чапкіс не планував, тим паче, що нова обраниця заробляла більше за нього, й начебто не мала такого наміру. Але вони таки розписалися.

Де перебуває вдова Григорія Чапкіса: фото зроблено в травні 2023

Довго прожити у злагоді й коханні не довелося. За рік після весілля, 13 червня 2021 року, Григорія Миколайовича не стало. Після ковіду сталося ускладнення, яке й забрало життя відомої людини.

40-річна вдова тут же забула про коханого чоловіка. Навіть його могилку на Байковому кладовищі не відвідує. Жінка за життя знаменитості тікала від репортерів, як чорт від ладану. Під час похорону намагалася триматися десь збоку, щоб не потрапити в об’єктиви. За 2 мирних роки навіть не спромоглася поставити пам’ятник на могилі чоловіка. Навряд чи займалася цим питанням під час війни.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.