Чому Олена Кравець пішла з “Кварталу-95”, в якому здобула популярність і впізнаваність: Кошовий не образився

Екс-актриса студії "Квартал-95" Олена Кравець розкрила всі карти та розповіла, чому вирішила покинути цей проєкт майже через 25 років роботи там.

Українська актриса комедійного жанру, яка здобула широку популярність завдяки участі в гумористичному шоу “Квартал 95”, Олена Кравець поділилася своїми думками щодо планів повернення в студію та розповіла, чому вирішила піти з цього проєкту.

Олена Кравець зазначила, що прагне рухатися далі і відчуває необхідність відкривати для себе нові горизонти. Водночас вона висловила глибоку вдячність усім, хто підтримував її протягом цих років. Актриса впевнена, що колеги з “Вечірнього Кварталу” не мають на неї образ, адже взаємна повага та підтримка залишаються незмінними.

Олена Кравець зізналась, чому пішла з Кварталу-95
Олена Кравець зізналась, чому пішла з Кварталу-95

Кравець підкреслила, що вдячна долі, Богу та кожному з колективу за ті найкращі роки її життя. Вона відчуває міцний зв’язок із цими людьми, який неможливо розірвати, оскільки їх об’єднує багаторічна дружба, яка зародилася ще в дитинстві. Олена висловила надію, що жодні зміни у її кар’єрі не викликатимуть негативних емоцій у її колег.

Євген Кошовий в одному з інтерв’ю висловився про рішення Олени покинути “Квартал 95”. Він зазначив, що кожен має своє життя, тому він з розумінням і спокоєм прийняв її вибір.

Олена Кравець зізналась, чому пішла з Кварталу-95
Олена Кравець зізналась, чому пішла з Кварталу-95

Гуморист пояснив, що всі члени команди є дорослими людьми, які приймають власні рішення. Олена чітко озвучила своє бажання піти, і колеги повністю її підтримали, адже знають і розуміють один одного багато років. Актор також розповів, що після її припинення участі в шоу, їхнє спілкування стало меншим. Незважаючи на це, вони завжди вітають одне одного зі святами і залишаються друзями.

Олена Кравець зізналась, чому пішла з Кварталу-95
Олена Кравець зізналась, чому пішла з Кварталу-95

Нагадаємо, що Олена Кравець стала відомою завдяки своїй участі в популярному комедійному шоу “Квартал 95”. У 2005 році на екрани вийшла телепередача “Вечірній квартал”, де Олена виступала в ролях багатьох відомих особистостей, таких як Юлія Тимошенко, Наталя Королевська, Надія Савченко та Олег Винник. Її пародії стали дуже популярними серед глядачів, завдяки чому вона здобула значну популярність і визнання.

Однак у грудні 2022 року Олена оголосила про своє рішення тимчасово припинити участь у проєкті.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.