Як виглядає колишня дружина Віктора Павліка, яка знала про його роман з Репяховою: 25 років були разом

Колишній дружині Віктора Павліка не позаздриш. Співак дуже довго добивався прихильності танцівниці Лариси Созаєвої, а коли підкорив серце дівчини, двічі зрадив.

Коли Лариса Созаєва влаштувалася танцівницею до Тернопільської філармонії, за нею став упадати соліст Віктор Павлік. Дівчина спочатку не зважала на його залицяння й відмовлялася йти на побачення.

Та коли разом попрацювали в Туреччині, то стали парою. 1999 року родина поповнилася сином Павликом. А за 9 років чоловік покинув Лору з сином. Щоправда, у 2012-му отямився й вони одружилися вдруге. Та ці стосунки виявилися ще менш тривалими. За 4 роки відбулося повторне розлучення.

Як виглядає колишня дружина Віктора Павліка

Созаєва чудово знала ім’я розлучниці. Це молодша на 28 років за артиста Катя Репяхова нахабно влізла в сім’ю одруженого й розбила її. Згодом Віктор під впливом молодої дружини перестав платити кредит за квартиру, яку придбав для жінки.

Вони довго сварилися та судилися. Врешті Павлік продав свою половину квартири, залишивши Лору без сімейного гніздечка. А Катерина ще й подала до суду, коли Созаєва в серцях назвала розлучницю нехорошими словами. І навіть виграла його.

Як виглядає колишня дружина Віктора Павліка

А коли від раку помер їхній нащадок Павлик у віці 21 рік, життя для Лори здалося закінченим. Вона мала намір піти в монастир, та втямила, що там, у жіночому колективі, теж не буде тихо й спокійно.

Як виглядає колишня дружина Віктора Павліка

Тоді жінка взялася до сайту знайомств. І врешті знайшла собі чоловіка, який став бальзамом для душі. Все в одну мить круто змінилося. До жінки повернулася колишня впевненість у собі:

“Він огорнув мене спокоєм, впевненістю, тонким гумором, глибоким розумом. Вірністю. Любов’ю. Стіна, зі всіх боків. І я заспокоїлась!”

Тож струнка колишня танцюристка знову розцвіла, як троянда навесні.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.