Обрали чоловіків з грошима: Оля Полякова, Олеся Бацман та інші зірки, які стали дружинами мільйонерів

Вони шукали щастя та зустріли заможних чоловіків, з якими будують прекрасне життя: Оля Полякова, Іванна Онуфрійчук та Олеся Бацман - зірки, які обрали розкіш.

Українські знаменитості завжди відзначаються своїм особистим життям, особливо про їхні стосунки з чоловіками. Іванна Онуфрійчук, Оля Полякова та інші відомі особистості стали дружинами заможних чоловіків – що відомо про зіркові подружжя?

Іванна Онуфрійчук та Алмаз

Іванна Онуфрійчук знайшла своє щастя з казахським мільйонером Алмазом. Їхня романтична історія почалася у 2018 році під час відпочинку в Іспанії. Вони спочатку підтримували стосунки через телефонні розмови та зустрічі, які переросли в прогулянки і спільне проведення часу.

Іванна Онуфрійчук та інші зірки, які вийшли заміж за мільйонерів
Іванна Онуфрійчук та інші зірки, які вийшли заміж за мільйонерів

Зрештою, Алмаз зробив Іванні пропозицію руки і серця. У лютому 2021 року пара організувала весілля на Мальдівах, а в листопаді того ж року узаконила свій шлюб в Україні. Зараз Іванна та Алмаз живуть разом у Швейцарії, насолоджуючись сімейним життям та нещодавно у них з’явився син на ім’я Адам.

Оля Полякова та Вадим Буряковський

Оля Полякова вийшла заміж за бізнесмена Вадима Буряковського у 2004 році. Незважаючи на різницю у віці в 16 років, їхній союз виявився міцним і щасливим. З самого початку кар’єри Олі, Вадим постійно підтримував її у всіх творчих починаннях, що сприяло її успіху на сцені.

Оля Полякова та інші зірки, які вийшли заміж за мільйонерів
Оля Полякова та інші зірки, які вийшли заміж за мільйонерів

Їхній шлюб вже триває майже два десятиліття, і за цей час пара виховала двох доньок: 19-річну Машу та 12-річну Алісу. Взаємна підтримка та любов стали основою їхнього тривалого і щасливого сімейного життя.

Олеся Бацман та Дмитро Гордон

Олеся Бацман і Дмитро Гордон одружилися у 2011 році. Їхній шлюб можна описати як гармонійний та щасливий, наповнений радістю і взаєморозумінням. Дмитро Гордон, відомий шоумен і журналіст, мав досвід двох попередніх шлюбів до зустрічі з Олесею. Проте, саме з нею він знайшов справжнє сімейне щастя.

Олеся Бацман та інші зірки, які вийшли заміж за мільйонерів
Олеся Бацман та інші зірки, які вийшли заміж за мільйонерів

Дмитро підкреслює особливу роль Олесі в його житті, вважаючи її найкращою жінкою, з якою він зустрічався. Незважаючи на минулі стосунки, саме Бацман стала для нього тією, з ким він відчув себе по-справжньому щасливим у шлюбі. Вони виховують трьох доньок – Санту, Алісу та Ліану.

Ці історії демонструють, як українські зірки знаходять своє щастя поряд із заможними обранцями, створюючи міцні та гармонійні стосунки. Незважаючи на різні обставини і виклики, їхні союзи показують, що справжня любов і підтримка можуть бути основою для тривалого і щасливого життя разом.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.