З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній іконі краси Софі Лорен

Ада Роговцева в свої 86 років не поступається красою італійській іконі стилю Софі Лорен. Як виглядають ці дивовижні жінки зараз і якими вони були в молоді роки? "Один Факт" покаже різницю.

Українська театральна акторка Ада Роговцева – взірець жіночої краси, яка не знає ані віку, ані плинного часу. Легенда українського кінематографу навіть в свої 86 років залишається активною і цілеспрямованою жінкою, яка красою і невпинною творчістю нічим не поступається навіть італійській іконі стилю, незрівнянній Софі Лорен.

За плечима Ади Миколаївни — велика кількість ролей і різних життєвих етапів. За десятиліття творчої карʼєри артистка багато разів виходила на театральну сцену, приїздила з гастролями в різні куточки України, а ще — грала в кінофільмах з ліричними сюжетами.

Ада Роговцева в молоді роки і зараз
Ада Роговцева в молоді роки і зараз

В молоді роки Ада Роговцева була справжньою красунею. І цю красу акторка змогла пронести крізь роки і не тільки не розгубити її, а ще й примножити.

Краса чарівної жінки на імʼя Ада помітна не тільки зовні, але й в духовному сенсі. Її добрий, сяючий погляд і широта української душі у різні роки приваблювали численних шанувальників.

Молоді і талановиті: Софі Лорен і Ада Роговцева
Молоді і талановиті: Софі Лорен і Ада Роговцева

В красі та жіночності Ада Миколаївна Роговцева може позмагатися навіть з італійською іконою стилю Софі Лорен. Першій володарці премії “Оскар” виповнилося вже 89 років. Але попри вік легендарна та всесвітньо відома Софі залишається жіночною, доглянутою і чарівною жінкою, яка приваблює погляди.

І Ада Роговцева, і Софі Лорен свого часу пережили сумний досвід. Дитинство акторок припало на складний період війни. Спогади про ті часи назавжди закарбувались в памʼяті Софі Лорен і через багато років вона пригадувала, як під звуки тривожних сирен вони бігли до залізничного тунелю вздовж лінії Поцуолі-Неаполь, щоб знайти безпечне місце і перечекати. За словами Лорен — в сховищі було повним повно тарганів та мишей. Зовсім поряд було чутно гуркіт військових літаків і в тих, хто там ховався — не було жодної гарантії, що вдасться вибратися живим.

Софі Лорен в молоді роки і зараз
Софі Лорен в молоді роки і зараз

Своя історія, повʼязана із війною — є і в української ікони стилю Ади Роговцевої. На початку Другої світової війни майбутня зірка українського театру перебувала разом із мамою в Одесі.

Ада тоді ще була маленькою, а матуся планувала евакуюватись із дівчинкою на пароплаві. Але вони на нього спізнились — і це врятувало їм життя. Бо відпливши від берегу – пароплав вибухнув і жодного живого пасажира не лишилося. Після цього маленька Ада з мамою повернулись до рідного Глухова.

Чотири роки їм довелося жити в окупації. Ада Миколаївна пригадувала, що неподалік від будинку батьків був розташований концентраційний табір, де утримували радянських полонених. Артистка памʼятає, що мама з бабусею вночі потайки варили їжу та подавали її через колючий дріт нашим полоненим захисникам.

Українська акторка Ада Роговцева і італійська кіноактриса Софі Лорен
Українська акторка Ада Роговцева і італійська кіноактриса Софі Лорен

Важкі спогади з дитинства не зламали ані Аду Роговцеву, Ані Софі Лорен. Навпаки, такий досвід зробив їх більш людяними, чуйними та доброзичливими. Допомагати іншим, якщо вони того потребують — це цілком в дусі незрівнянної Ади Роговцевої і блискучої Софі Лорен.

Нові статті

Схожі статті

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева не поступається красою 89-річній француженці Бріжит Бардо

Чарівна Ада Роговцева — українська акторка театру та кіно, яка в свої 86 років залишається справжньою жінкою. В красі та стилі вона цілком може перемогти француженку Бріжит Бардо.

Що робити, якщо сусідська яблуня розрослася на ваш город: чи можна прибрати чужі гілки за законом

Люди, які мешкають у власному будинку — інколи стикалися із тим, що гілки сусідніх дерев розростаються на їхню ділянку. "Один Факт" розповість, чи можна їх обрізати самостійно, без дозволу сусідів.

Не холостяк, як думають всі: 50-річний Олег Винник показав єдину жінку, в яку закохався ще студентом

Олег Винник — співак, що підкорив серця багатьох українок. Довгий час цього красеня з блакитними очима вважали холостяком. Та насправді своє перше і єдине кохання він зустрів ще в студентські роки.

Робота – це робота: Наталія Сумська розповіла, як робота в театрі зі своїм сином вплинула на їхні відносини

Акторка Наталія Сумська розповіла, які відносини має зі своїм сином В'ячеславом Хостікоєвим, адже їх об'єднує одна робота в театрі: чи спілкуються між собою?