Колишній співачки Alyosha розкрив неприємну правду про характер Могилевської: “Поводилась як імператриця”

На публіці Наталія Могилевська завжди привітно посміхається. Здається, що це наймиліша жінка на світі. Але ті, хто близько спілкувався з артисткою, притримуються дещо іншої думки.

Вадима Лисицю знають у шоубізнесових колах як вдалого саундпродюсера. За 2 десятиліття чоловік устиг попрацювати практично з усіма зірками першого ешелону. Про деяких із них склалося не дуже позитивне враження.

Коли ведучий шоу “Муз_Тренд” Слава Дьомін попросив схарактеризувати Наталію Могилевську, то ось що почув у відповідь. Вадим розповів, що зірки насамперед розподіляються на дві великі категорії.

Вадим Лисиця вважає, що Могилевська страждає на зіркову хворобу

Одні з них самі не знають, чого хочуть. Але є й настільки цілеспрямовані, що їх важко у чомусь переконати. До останньої категорії, зокрема, належать Світлана Лобода та Наталія Могилевська.

Але це не означає, що з такими набагато легше працювати. Наталка, звісно, чудово знає, чого хоче. Та саундпродюсер й досі воліє не згадувати їхню спільну роботу. Це було найважче з-поміж усіх інших зірок.

Вадим Лисиця вважає, що Могилевська страждає на зіркову хворобу

У 2008 році Лисиці довелося робити разом із Могилевською 2 сезон “Фабрики зірок”. Напарник відразу відзначив, що співачка страждає на зіркову хворобу. Вони й раніше співпрацювали. Вадим допомагав готувати концерти, а також програму виступів із Владом Ямою після виходу “Танців з зірками”.

Тоді він вважав себе початківцем й особливо не встрявав у конфлікти. На “Фабриці” між ним і Наталією постійно виникали непорозуміння. Чоловік назвав це:

“Вона іноді поводилась як імператриця”.

Фабриканти були у справжньому шоку, коли за 2 дні до виступу не було готово жодної пісні. А це ж 16 виконавців! Наталя цим особливо не переймалася. Ходила з поважним виглядом, розмовляла телефоном.

Врешті Лисиці терпець увірвався. Він сказав Могилевській, щоб їхала у справах і не поверталася. Співачка з радістю погодилася й пообіцяла, що не заважатиме Вадиму. Й справді, більше не приїжджала. Саундпродюсер певен, саме це й врятувало тоді проєкт.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.