Помилок в молодості було багато, але вона зустріла його: як виглядає чоловік 42-річної Ольги Фреймут

Ольга Фреймут показала продюсера Новго каналу, точніше свого чоловіка Володимира Локотко: як виглядає чоловік та чим займається? Подробиці особистого життя.

Ольга Фреймут, працюючи на українському телебаченні, здобула репутацію однієї з найяскравіших та найгостріших на слова ведучих. Її дотепні зауваження та яскраві емоції приваблювали велику кількість глядачів, особливо подобалося спостерігати за її взаємодією з Сергієм Притулою, з яким вони утворювали цікавий та динамічний дует.

Однак, перед початком зйомок третього сезону шоу, їхній тандем розпався. Причиною стала зміна місця роботи Фреймут: вона перейшла з Нового каналу на канал 1+1, що значно вплинуло на подальший розвиток шоу.

Телеведуча Ольга Фреймут показала, як виглядає її чоловік
Телеведуча Ольга Фреймут показала, як виглядає її чоловік

Значну увагу публіки привернула і особиста історія Ольги Фреймут. Вона розповіла, що батьком її другої дитини є Володимир Локотко, генеральний продюсер Нового каналу. Це викликало численні чутки та обговорення, адже їхню близькість підозрювали ще в лютому 2016 року. Тоді їх помітили разом у київському аеропорту, коли вони вирушали у спільну відпустку.

Телеведуча Ольга Фреймут показала, як виглядає її чоловік
Телеведуча Ольга Фреймут показала, як виглядає її чоловік

Попри роботу на каналах-конкурентах, Ольга Фреймут запевняла, що це не заважає її стосункам з Локотко. Вона підкреслювала, що їхні професійні обов’язки не впливають на їхнє особисте життя, і вони вміють розмежовувати ці дві сфери. Це підтверджувало її професіоналізм та вміння зберігати баланс між роботою та особистим життям, що є важливим аспектом для успішної кар’єри в медіаіндустрії.

Телеведуча Ольга Фреймут показала, як виглядає її чоловік
Телеведуча Ольга Фреймут показала, як виглядає її чоловік

Як стало відомо пізніше, у 2015 році почались їхні стосунки. Лише після народження першого спільного сина Валерія, Ольга представила Володимира як свого обранця. Через рік у закоханих народилася донька Євдокія. Саме в цей період зіркові батьки таємно одружилися, а Ольга навіть змінила своє прізвище на прізвище чоловіка.

В одному зі своїх інтерв’ю Ольга зізналася, що тепер не уявляє свого життя без Володимира. Вона підкреслила, що відчуває його турботу та захист, що він оберігає її від усіх життєвих негараздів. До цих стосунків вона вважала себе дуже сильною, але тепер не уявляє свого життя без нього, відчуваючи, що може загубитися без його підтримки.

Нові статті

Схожі статті

Графік відключення світла на 19 червня: де і коли будуть вимикати світло — що кажуть в Укренерго та ДТЕК

Компанія "Укренерго" і ДТЕК надали актуальні графіки погодинних відключень світла для промислових та побутових споживачів на 19 червня 2024 року. Дізнайтесь, коли та де вимикатимуть світло?

Цей етап вже пройдено та безуспішно: Тіна Кароль вперше розповіла, чому більше не хоче виходити заміж

Тіна Кароль не афішує своє особисте життя, однак їй доволі часто приписують романи з іншими медійними людьми: чи збирається співачка одружуватись вдруге?

Не холостячка, як думають всі: Анастасія Приходько показала, як виглядає її чоловік, якому народила 2 дітей

Анастасія Приходько вирішила поділитись моментами особистого життя та показалась разом із чоловіком Олександром: що відомо про чоловіка співачки?

Вся правда вийшла назовні: Віктор Павлік розповів, чому насправді пішов від екс-дружини – знайшов нову

Віктор Павлік був одружений не один раз та навіть не два, але що ставало причиною розлучення? Невже в останньому шлюбі Катерина Репяхова стала тою самою, заради якої він пішов від дружини.