“Не розумію, як можна жити на 2 тисячі доларів”: 46-річна Євгенія Власова розсекретила свій дохід за місяць

Євгенія Власова назвала кругленьку суму, яку заробляє за місяць і витрачає на себе та свою 20-річну доньку: що відомо про особисте життя співачки та звідки дохід?

Співачка Євгенія Власова нещодавно висвітлила джерела свого доходу та розсекретила суму, яку заробляє щомісяця. Попри те, що її кар’єра на сцені тривалий час була на паузі, вона активно займалася викладанням співу, зокрема, сучасного і йога-співу. Власова також отримує дохід від авторських винагород за прослуховування її пісень. За її підрахунками, вона щомісячно витрачає понад 100 тисяч гривень на свої та потреби своєї 20-річної доньки, яка перебуває за кордоном.

Євгенія Власова вперше розповіла, скільки заробляє за місяць
Євгенія Власова вперше розповіла, скільки заробляє за місяць

Власова визнала, що роялті за її власні пісні досі приносять непогані доходи, дозволяючи їй впоратися з усіма фінансовими потребами. Вона висловила здивування, що хтось може виживати на таку невелику суму, як 1-2 тисячі доларів, і підкреслила, що її доходи значно перевищують ці цифри.

Після тривалого періоду відсутності Євгенія Власова повернулась на музичну арену та вразила своїх прихильників тріумфальним приходом. Зазначаючи, що її минула пауза була необхідною, зірка розповіла, що її попередні доходи були значно вищими, адже вона регулярно влаштовувала численні концерти протягом місяця.

Євгенія Власова вперше розповіла, скільки заробляє за місяць
Євгенія Власова вперше розповіла, скільки заробляє за місяць

Однак ця робота вибила її з ритму та призвела до виснаження. В результаті співачка прийняла рішення скоротити кількість виступів, щоб знайти баланс між професійними зобов’язаннями та особистим життям.

Зараз, після її повернення, Євгенія Власова визнає, що їй доводиться вкладати набагато більше зусиль, ніж раніше. Хоч і раніше вона заробляла значно більше за один концерт, зараз вона знаходиться в іншій ситуації. За словами співачки, доходи можуть бути меншими, але вона відчуває себе більш щасливою і задоволеною.

Нагадаємо, що нещодавно артистка також розкрила причину свого зникнення на десять років і припинення виступів.

Нові статті

Схожі статті

Народні прикмети на Трійцю 2024: не робіть цього 23 червня, щоб віку собі не вкоротити – головні заборони

В 2024 році християни української церкви відзначають свято Трійці 23 червня. "Один факт" розповість, які традиції, забобони і заборони існують в одне з найбільших релігійних свят року.

“Клуб 40 років і незаміжня”: Аніта Луценко, Tayanna, Лідія Таран та інші зірки, які не побралися за піввіку

Деякі зіркові українки із заміжжям не поспішають. Аніта Луценко, Лідія Таран, Tayanna та інші знаменитості довели, що шукати справжнє кохання після 40 — все ще можливо.

“Нас буде шестеро”: Тімур та Інна Мірошниченки розповіли, що запланували невдовзі всиновити ще одну дитину

В родині Тімура та Інни Мірошниченків очікують на поповнення. Невдовзі їх стане шестеро, бо родина вирішила всиновити ще одну дитину. Більше деталей "Один Факт" розповість далі.

Чи можна їсти стару картоплю та цибулю, які проросли: експерти дали цікаву відповідь, котра здивує всіх

Зимові запаси картоплі та цибулі не завжди вдається зʼїсти вчасно. Чи можна вживати в їжу старі овочі, що проросли і що з цього приводу кажуть експерти? Читайте про це далі.