“Я була залежна від нього”: 34-річна Ксенія Мішина розповіла про нездорові стосунки з екс-чоловіком

Акторка Ксенія Мішина пригадала свої минулі стосунки з першим чоловіком, який є батьком сина Платона: якими ж насправді вони були та чому розійшлись?

Ксенія Мішина поділилася своєю історією про стосунки з колишнім чоловіком, Олександром. Зустрілися вони тоді, коли їй було 20, а йому – 30 років. Спочатку Ксенія не планувала серйозних стосунків, але Олександр був наполегливим та переконливим у своїх намірах. Після того, як вони почали жити разом, усе здавалося гарно, але поява вагітності Ксенії розкрила несподіваний бік Олександра.

У цей час вона була залежною від нього, як емоційно, так і фінансово. Ксенія зізналася, що не раз відчувала нестачу грошей, коли хотіла їсти або потребувала грошей на університетські витрати. Однак Олександр реагував агресивно, вимагаючи від неї самостійно заробляти та відмовляючи в їжі з приводу того, що вона могла сама поїсти.

Ксенія Мішина розповіла про минулі стосунки з першим чоловіком та батьком Платона
Ксенія Мішина розповіла про минулі стосунки з першим чоловіком та батьком Платона

Він часто виражав незадоволення тим, що Ксенія не могла приготувати йому їжу через своє здоров’я, адже вона страждала від токсикозу та була фізично виснажена. Через безкінечні сварки і конфлікти, Ксенія прийняла рішення позбутися від токсичного впливу Олександра та переїхала до своєї матері в Севастополь. І коли народився син Платон, батько зник із їхнього життя повністю.

Син Ксенії Мішиної ніколи не мав можливості побачити свого батька. Але для неї сталася ще одна дивовижна зустріч з Олександром, яка викликала моторошні емоції. Одного дня він раптом з’явився в театрі, де вона працювала. Він влаштував маленьку виставу. Її колишній чоловік, безжальний і агресивний, схопив її за волосся, відштовхнувши її з балкона та звівши по сходах, при цьому ніжно уникав залишити сліди на її тілі. Вона кричала і плакала, відчуваючи безсилля перед цією атакою.

Ксенія Мішина розповіла про минулі стосунки з першим чоловіком та батьком Платона
Ксенія Мішина розповіла про минулі стосунки з першим чоловіком та батьком Платона

Після цього страхітливого інциденту Ксенія звернулася в поліцію, але отримала холодну реакцію і відсутність доказів. Вона відчула беззахисність і безпорадність перед владою, яка не могла або не хотіла допомогти їй.

Але найбільшим здивуванням для неї стало те, що саме під час повномасштабного вторгнення її колишній раптово з’явився і виявив бажання побачитися з їхнім сином. Вона не стала перешкоджати цим зустрічам, але була наповнена сумнівами і побоюваннями стосовно мотивів батька і наслідків його повернення.

Ксенія Мішина розповіла, що її батькові не вдалося врегулювати відносини з сином. Це сталося востаннє, коли вона намагалася дати йому ще один шанс бути частиною життя сина, Платона, аргументуючи це тим, що чоловік зовсім не змінився.

Нові статті

Схожі статті

Причиною стала зрада з його сторони: у Мережі спливла інформація, що Потап “гуляв” у шлюбі з Каменських

Виявилось, що Потап не був вже і таким вірним своїй дружині Насті Каменських: з ким насправді перебуває репер у романтичних стосунках? Подробиці.

З макіяжем і манікюром: 86-річна Ада Роговцева зробила трендову стрижку каре з чубчиком та омолодилася

Ада Роговцева з молодих років ретельно слідкувала за зовнішністю. Ще на початку творчої карʼєри артистка обрала свій стиль. Серед усіх модних зачісок вона надає перевагу коротенькому каре.

Величезна територія з видом на Дніпро: як виглядає маєток Наталії Могилевської, який знаходиться під Києвом

Співачка Наталія Могилевська показала свій заміський будинок під Києвом з терасою на березі Дніпра: як виглядає маєток та чи проживає там зірка?

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: чітко розплануйте день, щоб уникнути неприємностей

Гороскоп на 19 червня 2024 року для всіх знаків Зодіаку: спробуйте зробити все можливе від себе, щоб день був максимально сприятливим та успішним.